Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

2 minutes ago, theanswer said:

 

isti nam je kurac. moramo dobiti izrael kući

 

2 minutes ago, J.R. Cash said:

Nije bitna razlika. Do kruga moze da dodje samo ako opet izgubimo od ovih.

a ako oni dobiju obe preostale, a mi izgubimo i od nemaca i od estonaca u gostima (sto od ove ekipe uopste ne bi bilo iznenadjenje)?

onda ulazimo u mec sa izraelom sa pobedom manje od njih i igra nam kos razlika

Link to comment
2 minutes ago, pbg12345 said:

 

a ako oni dobiju obe preostale, a mi izgubimo i od nemaca i od estonaca u gostima (sto od ove ekipe uopste ne bi bilo iznenadjenje)?

onda ulazimo u mec sa izraelom sa pobedom manje od njih i igra nam kos razlika

 

mi smo od nemaca već izgubili obe.. ostaju nam grci, estonci i oni 

Link to comment
2 hours ago, Joe D said:

neocekivano dobro smo se drzali. ne znam sta ljudi ocekuju, da se pojavi 12 rekreativaca u dresu srbije i dobiju nekog. austriju smo slucajno dobili, ovi su malo ozbiljnija ekipa.

 

Rekreativac je samo Djokovic. Petorka Peno-Milosavljevic-Simonovic-Bircevic-Radulja + Lazic, Dobric, Jelovac, Gagic bi morala da resava ovakve indijance... 

Link to comment
7 minutes ago, FPLS said:

 

Rekreativac je samo Djokovic. Petorka Peno-Milosavljevic-Simonovic-Bircevic-Radulja + Lazic, Dobric, Jelovac, Gagic bi morala da resava ovakve indijance... 

al u kurcu. po cemu su igraci izraela slabiji od nabrojanih, osim sto su manje poznati prosecnom gledaocu? racunajuci da raduljica ima snage za maksimum jednu cetvrtinu fizicki zahtevne kosarke, sto je demonstrirao danas, ostali su pomocno osoblje po osrednjim klubovima kroz karijeru, ako i to. to se ne primeti kad ima 2-3 majtora u ekipi, ali sad nije bilo ni jednog, i to je to. 

Link to comment

Bilo koja kombinacia u kojoj Birca i Gagic imaju bilo kakve uloge ne moze da sa sigurnoscu da resava bilo koga. Nemojmo se zajebavati, nikad ne znamo na koju nogu su ustali i kako su im naklonjene zvezde.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...