Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ma nije ništa navijački (ovog puta), i znam da navijaš za Zvezdu, samo mislim da Raduljica nije više za reprezentaciju, inače retko inteligentan centar kojeg je uživanje bilo gledati u napadu.
Inače, možemo malo i da proširimo temu kako to da dosta naših igrača vrlo rano zapuštaju svoje telo i sa 30 deluju kao da imaju sedam, osam godina više (Raduljica, Pefi, bilo je i ranije takvih primera Bodiroga recimo)?

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

mene vise zanima koliko su spremni nasi iz Evrope. 

 

ako su Bogdan i Bjelica tu, meni je vaznije da su spremni Jovic, Kalina, Lucic nego Jokic. ako i Teo i Bobi dodju, tek onda ce sve biti OK. mnogo je vaznije da imamo spremnih 10ak kvalitetnih igraca nego jednog superkvalietnog. 

 

Teo, Bogdan, Kalina, Bjelica, Braduljica

Jovic, Nedovic, Lucic, Jelovac, Bobi

 

cak i da Bobi nije tu, imamo Milutinova i Kuzmica. Teo, tu imamo problem, ali jbg, Bogdan neka preuzima malo na playu. 

 

naravno, super bi bilo da Jokara igra. jasno je meni da je on 10 u glavu za Braduljicu, ali necemo se raspasti ako njega nema

Link to comment

ma nije problem ove dve utakmice niti kvalifikacije na sp niti čak po meni ni svetsko prvenstvo

 

nama igra treba da se zasniva narednih deset godina na igraču koga savršeno boli ona stvar da igra i to je sad već jasno. ne smeši nam se briljantna budućnost na taj način iz sto razloga. mada generalno kuda ide evropska i reprezentativna košarka je takođe pitanje tako da možda neće imati ni veze

Link to comment

Šta je bilo na kraju, je li on stavljen na taj spisak mimo svoje volje (tj. mimo toga da ga je bilo ko pitao da li će da dolazi) ili je ispalio u posljednji čas ili šta se zapravo dešava?

Link to comment
1 minute ago, James Marshall said:

Šta je bilo na kraju, je li on stavljen na taj spisak mimo svoje volje (tj. mimo toga da ga je bilo ko pitao da li će da dolazi) ili je ispalio u posljednji čas ili šta se zapravo dešava?

 

đorđević je kao i uvek do sada objavio taj širi spisak na kome je zvao sve koje je smatrao da treba da zove i za koje on smatra da treba da se odazovu. moje mišljenje je da ga je namerno stavio kao i ranije sve igrače iako je znao da neće igrati

 

kada dođe prozivka reći će da ne želi da priča o igračima koji nisu tu i to je to

Edited by theanswer
Link to comment

Meni je to malo pederski, da budem iskren, ono, stavljaš ga na spisak a ne pitaš ga da li će doći, a ionako mu pola košarkaške javnosti™ i ljubitelja košarke™ sjedi na grbači zbog tih otkaza, pa mi ovo djeluje kao mjerenje patke (sujeta) i neka vrsta prevaspitavanja, zna se da će reakcija biti još gadnija kad ispadne "bio na spisku pa rekao da neće" nego da ga je nazvao i pitao "možeš li, hoćeš li", ovaj rekao "neću", selektor ga ne stavi na spisak i zdravo đaci. Ovo je baš onako razjarivanje raje i neka vrsta pritiska. 

Link to comment

sigurno da jeste vrsta pritiska i sigurno da đorđević jeste sujetan, mada teško da neko ko je bio igrač kao on može da ne bude sujetan. sa druge strane tačno mi se jebe za jokićeva osećanja. 

Link to comment

Edit: @James Marshall

 

Ne bih se složio. Mislim, u pravu si ako se na spisak stavljaju samo oni od kojih imaš potvrdu da će igrati. Ako ne, Đorđevićevo pravo je da objavi spisak igrača koje želi, pa neka se pozvani izjasne. Jednostavno, njegova dužnost i obaveza kao selektora je da pozove sve za koje misli da mogu da doprinesu, dalje je na njima.

 

Evo mene prvog zanima što Jokić ne igra, verovatno je u ovom momentu naš najbolji igrač. Ako mu se već jebe za repku neka tako kaže, da se ne ložimo.

Edited by Mil@n
Link to comment
24 minutes ago, theanswer said:

sa druge strane tačno mi se jebe za jokićeva osećanja. 

 

23 minutes ago, Mil@n said:

Evo mene prvog zanima što Jokić ne igra, verovatno je u ovom momentu naš najbolji igrač. Ako mu se već jebe za repku neka tako kaže, da se ne ložimo.

 

+1 на оба. Можда више воли да пеца, можда му не одговара друштво, можда га Сале иритира и не слажу се. У реду буразеру, ал дај реци па да се изљубимо.

Link to comment

Ovim Salo samo prebacuje loptu na Jokica, kad se ne bude odazvao njemu ce biti upucena pitanja javnosti "kako zasto". U suprotnom bi Salo morao da objasnjava zasto ovoga nema na spisku.

Link to comment

šta ima da igra u nekomjebenom prozoru?

nije ni ovo za sva vremena. igraće jednog lepog dana. ima dećko preča posla trenutno i sve oki. neka on igra na olimpijadi, sveckom, evropskom i sve će se zaboraviti

Link to comment

Jokara je jaje što otvoreno ne kaže da neće da igra, ali nisu ni ovi nevinašca što ga ovako razvlače ako im je on već hintovao da ga ne zovu. Sad će svi da imaju mišljenje o tome o da mu sole pamet o zarađenim milionima, o patriotizmu, o tome kako je pokondirena tikva i kako je Teo mogao da dolazi sa razvaljenom petom. A svako je slobodan da odluči hoće li igrati za reprezentaciju ili neće a ne da se komentatori na Blicu utrkuju ko će veću šlajmaru da zalijepi. Biće toga svakako, ali ne mora im Savez davati municiju za to. 

Edited by James Marshall
Link to comment
 
+1 на оба. Можда више воли да пеца, можда му не одговара друштво, можда га Сале иритира и не слажу се. У реду буразеру, ал дај реци па да се изљубимо.
Meni su svi ovi razlozi u redu. Ko ih bre jebe i tu trulu FIBU i još truliji KSS. Paraziti.
Link to comment
3 hours ago, theanswer said:

 

 

nama igra treba da se zasniva narednih deset godina na igraču koga savršeno boli ona stvar da igra i to je sad već jasno. ne smeši nam se briljantna budućnost na taj način iz sto razloga. mada generalno kuda ide evropska i reprezentativna košarka je takođe pitanje tako da možda neće imati ni veze

 

Sumnjam da su u savezu toliko glupi da igru i buducnost planiraju na liku kojem se malo igra malo ne igra. Nisu nesposobni kao ovi u FSS.

 

 

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...