Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

37 minutes ago, levi said:

 

zašto? u glavi mu je nba i da se odmori preko leta. zabole ga da trči po planini mesec dana zbog medalje na fiba prvenstvu

 

 doći će možda za olimpijadu, recimo da to donekle ima neku težinu

jbg mi, odnosno makar ja, a verujem i vecina to posmatra iz svog ugla

meni kao navijacu je u intersu da on igra i zato mi je ta odluka sranje

 

iz njegovog ugla je to lako moguce vrlo razumna odluka

 

ali vaznije od naseg navijackog ugla je to, sto su srpskoj kosarci neophodni uspesi reprezentacije

u ova vremena kad su srpski klubovi sve manje konkurentni u evropi, a lako moguce na duze vreme izbaceni iz najkvalitetnijeg evropskog takmicenja ti reprezentativni uspesi su potrebniji vise nego ikad

tako da se ovi iz saveza moraju na sve nacine potruditi da jokic a i svi ostali sto cesce nastupaju

 

 

kako ameri to regulisu?

vecina njihovih igraca poslednjih godina pristane da igra. kolike su im novcane nagrade, jel to jedan od motiva?

 

 

uopste malo se prica (ili ja makar ne nailazim na takve tekstove) o komercijalizaciji reprezentativnih takmicenja (ne nuzno samo kosarkaskih)

svakako da ne mogu doneti novca kao klupska koja traju vecim delom godine, ali na kosarkaskom sp ucestvuje vecina velikih i bogatih drzava, kosarka je globalnodosta popularan sport, na samom turniru reprezentacija odigra 5-10 utakmica

verujem da se od prodaje tv prava, samih ulaznica i svega onog sto prati sp moze zaraditi sasvim ozbiljan novac

logicno bi bilo da vecina tog novca ide u ruke igraca

 

ko sada uzima taj novac? organizatori? fiba?

posto mi se cini da su nagrade ako ih ima simbolicne

sto one reprzentacijama, sto one od reprezentacija igracima

Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

58 minutes ago, levi said:

 

zašto? u glavi mu je nba i da se odmori preko leta. zabole ga da trči po planini mesec dana zbog medalje na fiba prvenstvu

 

 doći će možda za olimpijadu, recimo da to donekle ima neku težinu

 

ma jebes fiba prvenstvo, nikog od igraca ne boli patka za to, evo stalno o tome pricaju.

Link to comment

Prozori su idiotski, to je ok. Ali ako ne igra SP, nek se jebe, eto tim recima

Inace, mislim da Teo i jos mozda par njih treba da propuste leto kad se budu igrale kvalifikacije

Link to comment

propustiće i teo i bogdan ko što i treba da propuste, zato će bjelica da igra jer on ima potpisan ugovor, njegova situacija je dosta jasnija od jokićeve, a i zaradiće slično para u karijeri

Link to comment
19 hours ago, theanswer said:

 

krstic nije taj nivo a taj argument da se moze povrediti dok igra za reprezentaciju mi je smesan. naravno da moze, ko sto se moze povrediti dok vozi auto i pospani turcin naleti na njega i ubije ga

Krstić je bio nivo da u NBA zaradi laganih 100+ miliona, ali se to nije desilo samo zbog povrede. 

A što se povreda tiče, ne znam šta da ti rečem...

Link to comment

Krle je krenuo extra i puno obecavao...igrao je cini mi se iznad svih ocekivanja plus mu se otvorilo mesto u petorci i fina minutaza...od povrede, nije to ni blizu isti igrac bio

Link to comment

pa igrao bi 10 sezona i verovatno bi prebacio 100 miliona bez problema. Okur, Kaman, Varejao i slični igrači su u to vreme imali 10 miliona po sezoni, pa bi imao i zdrav Krle

Link to comment
  • radisa locked this topic
  • radisa unlocked this topic
  • James Marshall locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...