Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

Ja nisam bobijevac, ja sam guduricevac i i dalje mislim da bi bio korisniji od Simona.

 

https://gfycat.com/FairConstantBaldeagle

 

Jokara car zavrsio u reklamama posle odgurivanja na penalu :D

Simon korektno odradjuje svoje minute u rotaciji, konkretno protiv 'rvata njegova agresivna odbrana je i pogurala neke stvari. sasvim zadovoljan, jos kad bi to mogao da kazem za Kalinica, ako ee probudi protiv kengura bice masala...

Link to comment

Hendikep od 12.5 na Spaniju je poklon, stvarno ne znam sta treba da se desi da ovako rastimovani ameri dobiju Spance koji su u naletu preko 12 razlike. Ovo je Spaniji poslednji pokusaj da ih skinu i ocekujem egal utakmicu.

Link to comment

Izgubice spanci jer je zalizani mentol 7 minuta trece drzao onu drvenu prevaru pored zivog Rodrigeza na klupi.

 

Batlera bolje niko da ne cuva nego da udvajaju nekoga.

Edited by samo_opusteno
Link to comment

Kakva nehumana odbrana u prvom poluvremenu. Samo je nedostajao lebranko da ne predju 10. Udavili smo ih, otprilike smo svi i znali da ce posle onakve nervoze u 1/4 ovo biti nas mec turnira.

 

Protiv amera nisam optimista, zapece oni iz sve snage a sinoc su za mene neocekivano lako ugusili Spaniju. Doduse i Spanija je odigrala bljutav mec. Oni onaj mec iz grupe smatraju ravnim porazu i bice zeljni iskupljenja a mi tesko da mozemo 2 puta odigrati egal. Jbg, bolje bi bilo da su nas nabili ko volove. Samo da ne bude opet neko izivljavanje i ja prezadovoljan.

Link to comment

E sad nam treba Bobinator i Gundula, koliko nam fale, mislim jeste da Sale sve što dodirne pretvori u zlato, al' opet ne treba mu previše verovati...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...