Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Tankovali smo ovo, i mi i oni.

Utakmica je imala prijateljski intenzitet, Stime i Simon se rastrcali malo. To naravno ne znaci da smo hteli po svaku cenu da izgubimo, mozda to uopste i nije bio dogovor ali u glavi stoji da je poraz bolja opcija i nisu se previse cimali.

 

Jedno tehničko pitanje samo, jel ne možeš da pišeš na pdf olimpijada, ili bojkotuješ?

Link to comment
  • Replies 26.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    954

  • pbg12345

    909

Mogu, nisam obracao paznju.

 

Agilna moderacija odmah ukinula tu opciju. Lepo je kad neko ima toliko slobodnog vremena u zivotu da se bakce stvarima od takve vaznosti.

Edited by samo_opusteno
Link to comment

Što ukinuli, rekli su da svi mogu da pišu. Ne znam da je bilo nekih incidenata

Izgleda da je ipak sistemska greska. Na nekom delu moze, na drugom ne.

 

Inace odgledah USA - AUS, Australija na svom maksimumu a opet rutinski poraz. Mils objasnio, simultanku odigrao i uopste Australija je bila sasvim rasterecena, gomilu poena su dali improvizacijom i dobrim kretnjama iz drugog plana sto su odlike rasterecenih ekipa. Bogut udario par opasnih dandara. Mnogo mi se dopada njihov sportski mentalitet.

 

Kod amera Karmela prokenjalo, dao boga oca trojki. Mogu da zamislim koliko ce oni otvorenih suteva imati protiv nas, a tek mi zlo dodje kad pomislim na Markovicevo organizovanje napada vs amera.

 

Kladionice su dale granicu na USA - AUS +29, to su bile vise nego lake pare.

Edited by samo_opusteno
Link to comment

Bravo bre. Onakav pocetak je uzrokovao potpuno opustanje i utakmicu na nasem maksimumu. Par tesko svarljivih debilizama odlucilo, na kraju Jokic nije trebao da sutira iz teske pozicije, tu je bila sansa ali odigrao je kao zmaj, sprdao se sa njima.

Za nastavak turnira nam treba bolji Bogdan.

Teo je neverovatan, delovalo je kao da se zainatio sam da ih dobije.

 

Mislim da Ameri nece uzeti zlato, klepice ih mozda vec Španija u 1/4.

Link to comment

Bravo bre. Onakav pocetak je uzrokovao potpuno opustanje i utakmicu na nasem maksimumu. Par tesko svarljivih debilizama odlucilo, na kraju Jokic nije trebao da sutira iz teske pozicije, tu je bila sansa ali odigrao je kao zmaj, sprdao se sa njima.

Za nastavak turnira nam treba bolji Bogdan.

Teo je neverovatan, delovalo je kao da se zainatio sam da ih dobije.

 

Mislim da Ameri nece uzeti zlato, klepice ih mozda vec Španija u 1/4.

pod pretpostavkom da spanjolci i dovate 1/4  :fantom:

Link to comment

Ovo sto je Litvanija odigrala u 3/4 je najgore parce kosarke koje sam gledao u zivotu.

Hrvatska igra u transu, ne mogu da promase trojku. Bojan sutira odakle hoce i pogadja. Moramo naci nacin da ga umirimo.

Ne dopada mi se previse sto igramo sa njima dok su u ovakvom naletu. Vidi se da im je hemija u ekipi kliknula i da igraju daleko preko realnog kvaliteta, a ni kvalitet im nije mali.

 

A evo i Timmy ih je prizeljkivao, a zna se kako zavrsi kad on nekoga prizeljkuje. Sad nakon Partizana poceo da malerise i reprezentaciju.

Edited by samo_opusteno
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...