Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Košarkaška Reprezentacija Srbije

Featured Replies

jebace nas bertans i galeb u prvoj i westerman u drugoj fazi. ponovo debeli radi protiv interesa srpske kosarke.

  • Replies 31.5k
  • Views 2.4m
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • theanswer
    theanswer

    Samo bih se upisao ovde sa mini rantom kako ljudi koji vode reprezentaciju, znači ne savez čak, nego trofejni selektor i njen najbolji igrač nemaju nikakav problem da promovišu kocku u bukvalno 24/7 r

Posted Images

jebace nas bertans i galeb u prvoj i westerman u drugoj fazi. ponovo debeli radi protiv interesa srpske kosarke.
+ Pekmen i Varda.

Varda je u mirovini™

Sa Bosnom na Jesenicama. Kao sto Mauci kaze sranje zagarantovano. A ja hteo da igramo u Kopru pa da se jos malo i okupam. :Dps. jel planira ko od forumsasa na Eurobasket( osim Maucija :D )

mauci, sto je to problem? jel to neka vukojebina?
bas je vukojebina, nemozes nigde posteno da izadjes. Jedino mozes da igras hokej :dry:
Ma, odlicno je ispalo. U tri moramo biti, a onda se ukrstamo sa jos gorom grupom A kojoj ce Francuzi biti u ko zna kom sastavu.
Kako smo se plasirali ovo je super. S tim sto nas ceka verovatno dosta tezak protivnik u 1/4f.Naravno sve ovo ako budemo igrali kako znamo i umemo, a ne kao u kvalifikacijama, u suprotnom bolje ni da ne idemo.

razvalicemo sve tamo, samo da se novica potpuno oporavi. ocekujem potpunu dominaciju.

+ Gordic. Ceka se samo da Gordon uzme neko drzavljanstvo.

Edited by Fins fleet

Mozda nase? Tako bi nas najvise pokopao :D

Kako smo se plasirali ovo je super. S tim sto nas ceka verovatno dosta tezak protivnik u 1/4f.Naravno sve ovo ako budemo igrali kako znamo i umemo, a ne kao u kvalifikacijama, u suprotnom bolje ni da ne idemo.
Naravno.Ali ocekujem da ovoga puta budemo jaci barem za Novicu i Lucica, a i za preporodjenog Bjelicu na cetvorci.Optimista sam kao i uvek

Jebaće nas Peković i Vučević ružno.

evo i rasporeda: 1. kolo - 4. septembarSerbia vs. LithuaniaMacedonia vs. MontenegroLatvia vs. Bosnia and Herzegovina2. kolo - 5. SeptemberBosnia and Herzegovina vs. SerbiaMontenegro vs. LatviaLithuania vs. Macedonia3. kolo - 6. SeptemberMontenegro vs. Bosnia and HerzegovinaMacedonia vs. SerbiaLatvia vs. Lithuania4.kolo - 8. SeptemberBosnia and Herzegovina vs. MacedoniaLithuania vs. MontenegroSerbia vs. Latvia5.kolo - 9. SeptemberLithuania vs. Bosnia and HerzegovinaLatvia vs. MacedoniaMontenegro vs. Serbia

Zna li se išta o sastavu reprezentacije?Kontam da su Teo, Krstić, Lučić, Novica (ako bude spreman), Bjelica sigurica...

  • Author
Zna li se išta o sastavu reprezentacije?
sve se zna, ima misko spreman spisak koji ce duda samo da procita na konferenciji krajem juna.

Edited by Joe D

Ja mislim da ce Tepic i Savan da fasuju ove godine za tim, Rasic isto, od ovih manje bitnih i Paun. Ne znam sta je sa Stefanom Markovicem i Keseljem, igraju li i kako? Kosta verovatno nece ispasti jer smo uzasni na centru, mada bi i on mogao.Naravno, rano je pricati o svemu ovome, i tek je pocetak sezone, ali stvari se ne odvijaju preterano dobro za pola nase repke.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.