Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

On 8. 8. 2024. at 13:55, bradilko said:

pobegose sa lopate.

izvukli ih ovi starci. 

Izvukle ih sudije ali niko od nasih iz KSS to nece javno da prizna posle zavrsetka turnira. Mogli bi da izidju sa videom i samo da pokazu sve "greske" koje su sudije napravile na nasu i njihovu stetu i sve ce svima biti jasno :)

Edited by Micko8
  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

39 minutes ago, Tresko said:

U svom ovom slavlju nisam video da je iko pomenuo Borišu Simanića. Bilo bi lepo i ljudski da nagrade koje dobiju za medalju doniraju njemu, koji još nigde ne igra, a sigurno ima porodicu koju treba da podržava.

I meni je on pao na pamet,, nekako je zaboravljen. 😪

Link to comment
2 hours ago, Tresko said:

U svom ovom slavlju nisam video da je iko pomenuo Borišu Simanića. Bilo bi lepo i ljudski da nagrade koje dobiju za medalju doniraju njemu, koji još nigde ne igra, a sigurno ima porodicu koju treba da podržava.

Sad guglam i vidim da su mediji objavili da je docek gledao na tv-u, a posle im se prikljucio na slavlju u toj nekoj diskoteci/kafani/restoranu... ili gde su vec bili.

 

Medjutim, video sam jutros snimak kako on i Jovic oblace majice reprezentacije, na jednom od balkona Skupstine grada Beograda. Da nije snimak od prosle godine?

Link to comment

Reprezentativci stalno daju izjave kako  se nadaju da ce u istom sastavu osvojiti zlato sledece godine. Mozda im je debeli obecao da ce igrati sledece godine,mozda se opet smiluje. Ja licno mislim da od toga nema nista ali eto videcemo.

Edited by Micko8
Link to comment
19 minutes ago, Milošica said:

Živo me zanima ko će biti zamena.

Verovatno neko čovićev koga će vučić postaviti, da nastavi uništavanje.

  • Haha 1
Link to comment

Smrdi da ce po oprobanom receptu da izvuku nekog poslušnog matorca iz naftalina (Maljković?) i da mu kao desnu ruku dodaju stranačkog menadžera.

Link to comment

copy/paste fss

 

samo drugi ešalon s obzirom na razliku u kinti između fudbala i basketa

  • +1 4
Link to comment
1 hour ago, goofs said:

Smrdi da ce po oprobanom receptu da izvuku nekog poslušnog matorca iz naftalina (Maljković?) i da mu kao desnu ruku dodaju stranačkog menadžera.

Kešelj se jako nameće.

  • +1 6
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...