Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 27.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    996

  • pbg12345

    944

Bogdan je car, ali kakvo ispiranje mozga od intervjua.

 

22 minuta traje, a kao tri sata da gledam.

 

Bogdan prica 5 minuta, ostalo je voditelj, ,,U mom jukra" pesma koja me vec tera da razbijem telefon i ostatak je Pesiceva konferencija.

  • +1 1
Link to comment

Ok, bolji su, ok, malo i nismo imali srece, ali sramotan kraj i pristup.

 

Mogli smo ici na to da bude nekih 9, 10, 15 razlike, bruka je sta smo dopustili.

 

A nije da ne moze da bude bitno.

 

Mada, i da nista ne znaci, sramotan je ovakav pristup.

Link to comment

Konstatno nam se ponavlja da imamo los sut protiv njih.Jednostavno nam ne leze.Mnogo su atletski mocniji od nasih.Mi smo na pocetnu energiju Avrama i Dobrica uspeli malo da ih na pocetku smetemo ali onda su uzeli stvari u svoje ruke.A u 2Q nas je cheat code KD oladio sa svojim sutevima, gde je ubadao sve sto je sutno.U 3Q smo vec pali energetski i odatle su nas odradili(btw Kamerunac je gnjida) a Lebron je i dalje klasa sa svojih 39 godina. Svakako treba ovu utakmicu zaboraviti i da se Bogi probudi. :))

  • +1 1
Link to comment
On 26. 7. 2024. at 0:42, Hele said:

Bogdan je car, ali kakvo ispiranje mozga od intervjua.

 

22 minuta traje, a kao tri sata da gledam.

 

Bogdan prica 5 minuta, ostalo je voditelj, ,,U mom jukra" pesma koja me vec tera da razbijem telefon i ostatak je Pesiceva konferencija.

 

 

Brate ni ja ne znam gde kopaju te voditelje.Jebo mater zakleo bi se da sam negde video da je i Goca Trzan voditeljka.Pa ljudi ovo je strasno.

Svaka cast Bogdanu sto imao zivce za budalu.

Link to comment

Pa nije Bogdanu tako izgledao intervju, Bogdan je seo i pricao par minuta, a nama su to montirali da traje 20 🤣

  • +1 1
Link to comment

Odlična wiki stranica, neko se baš potrudio.

 

Zoki Savić i Bodiroga predvode EL četu sa tri trofeja. Vasil, Predragsaša, Rebarac i Zoran Sretenović imaju po dva (ima i Dušan Šakota, ali njega ne računam).

S obzirom na trend da najtalentovaniji brzo odlaze u NBA teško da će neko nadmašiti to u skorije vreme.

  • +1 1
Link to comment

Srbiji pripadaju medalje od 1992. godine, kao sukcesoru tadašnje SRJ. To je pravno tako, a mislim da je i pravedno. 

  • +1 4
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...