Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

2 minutes ago, Profesionalac said:

Zna se iz čije kuhinje ovo dolazi

vašingtonski kursisti

 

:sleep:

  • +1 1
Link to comment

Tacno se skupila rodbina i prijatelji na rostilj i pivo i ubedili coveka da tuzi Jokice, ''Brader, nemoj da si lud, puni su ko brod'' ja bih isto tako, da sam u Americi.

  • +1 2
Link to comment
6 minutes ago, sasha said:

image.jpeg.6f4b9e3aecbd7e589bcf674c3a484a1f.jpeg

Sad će On da ispregovara puštanje iz kaveza da se ne bi stresirao MVP, ništa bez Njega.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, Lancia said:

Tacno se skupila rodbina i prijatelji na rostilj i pivo i ubedili coveka da tuzi Jokice, ''Brader, nemoj da si lud, puni su ko brod'' ja bih isto tako, da sam u Americi.

 

Da se nacrtas pred njima..pobrines se da si u necijem kadru i kazes im "Brat vam je jedna od jacih seljacina koja je proizasla iz te pripizdine u kojoj ste rodjeni..a i poznato je da se samo pederi odusevljavaju konjima"

 

I sacekas par sekundi..

  • +1 1
  • Haha 3
Link to comment
13 hours ago, Micko8 said:

U Nedelju ocekujem najgore ali se nadam najboljem. Jokic i Bogdanovic ce morati da udju odlucno u mec i da svojim pristupom ohrabre ostatak ekipe. Nema razloga da se ukenjaju od straha ili treme, igraju protiv americkih igraca skoro svako vece u NBA ligi. Na pipremnoj utakmici su Petrusev i Avramovic pokazali da nemaju nikakvo strahopostovanje prema njihovim igracima. Verujem da ce Bogdanovic odigrati dobru utakmicu i da ce Milutinov pruziti pristojne minute kao rezerva ali i u tandemu sa Jokicem. Mislim da ce Pesic koristiti Jokica i Milutinova u tandemu  kada Davis i Adeyebo budu zajdno u petorci. Milutinov ce sigurno pruziti mnogo jaci otpor u duelu sa Davisom od Plavsica koji kvalitetom i snagom nije dorastao takvim duelima. Jovic bi mogao da bude nas dzoker sa klupe na toj utakmici.  Od Micica i Gudurica nemam nikakva ocekivanja, molim se bogu samo da nas ne ukanale za ono minuta sto provedu na terenu , mislim da ce Dobric biti korisniji igrac od njih. I naravno Jokic mora da udje u tu utakmicu sa dominantnim stavom i da dokaze svima da je jedan od pet najbolji igraca u NBA ligi. 

daj, leba ti, da zovemo karija da ti hitno plati avionsku kartu. da se ne zajebemo da zaksnis na pocetak utakmice.

  • +1 1
  • Haha 4
Link to comment
4 minutes ago, SNARC said:

 

Da se nacrtas pred njima..pobrines se da si u necijem kadru i kazes im "Brat vam je jedna od jacih seljacina koja je proizasla iz te pripizdine u kojoj ste rodjeni..a i poznato je da se samo pederi odusevljavaju konjima"

 

I sacekas par sekundi..

:lolol: priznajem da nemam muda, da cekam.

  • Haha 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...