Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

40 minutes ago, johan nagel said:

Од Мицића је довољно за почетак што делује да се не буни и не буши репрезентацију (читај: ја сам најбољи и најспремнији играч овог тима) већ изгледа као да је океј с оваквом поставком где дефинитивно нема водећу улогу.

Ali se ponasa kao da je ima kada deli teren sa Jokicem i Bogdanovicem. Uostalom to vidi i Pesic. Samo me brine to sto izjavljuje da se moraju navikavati , umesto da koriguje stvar.

 

Quote

Vasa nije dugo igrao, njemu je potrebna isto, znam da ponekada zna da malo zadrži više loptu, ali pored Vase, mi se moramo navikavati i što ja kažem da znamo da sakrijemo slabosti i istaknemo prednosti, sve ima svoje prednosti.

 

Edited by Micko8
Link to comment
  • Replies 28k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1002

  • pbg12345

    944

7 hours ago, kralj said:

 

Novi kao Bogi? Sumnjam, možda na nivou 1 sezone, ali ne verujem. U NBA, clutch računaju poslednjih 5 minuta u statse, pa eventualno tako.

Objektivno, BB ni ne uzima tako često odlučujuće šuteve u NBA, al daj ako znaš gde ti je ta statistika.

Da, auto correct na mobu. Za ovu sezonu je

Screenshot_20240329-094629.thumb.png.3f03e89c04e92ed28900c2b49b74c1c0.png

  • +1 2
  • Wub 1
Link to comment
2 minutes ago, *edited by mod said:

Da, auto correct na mobu. Za ovu sezonu je

Screenshot_20240329-094629.thumb.png.3f03e89c04e92ed28900c2b49b74c1c0.png

MIslim da su u celoj sezoni samo 5oro njih postigli više trojki od Bogija

 

 

image.thumb.png.845319cdeb0ed3bac6e2a435365d1ee9.png

  • +1 1
Link to comment

Tristan je imho morao da bude pozvan na pripreme, jer je prirodna zamena za Petruševa na 4, pogotovo ako se nije znalo šta će biti sa Jovićem. Mi smo na jednu povredu rovitog igrača od toga da nam debeli/deda igra 4 ili da igramo neke smallball varijante.

 

Sad kako je ovaj prezdravio biće sve ok. A ne znam Tristanov status, ali verovatno je vagao između nesigurnog putnika na OI i igranja letnje lige i jurenja ugovora.

  • +1 1
Link to comment

@Micko8
 

А он је такав играч просто, воли да има лопту у рукама и да се пита. Посебно је био такав у Европи, сад у Нба оно мало што сам гледао делује да је и њему јасно (макар то био и распали Шарлот) да ипак није главни баја и да мора да игра мало више и од лопте.
 

Мој утисак је да је прихватио и у репрезентацији неку улогу која је ипак испод његовог реномеа и чињеницу да је некакав Аврамовић бар једнако битан у тој некој хијерархији ако не и битнији.

Link to comment
1 hour ago, *edited by mod said:

Da, auto correct na mobu. Za ovu sezonu je

Screenshot_20240329-094629.thumb.png.3f03e89c04e92ed28900c2b49b74c1c0.png

Brate, to baš nikakve veze sa klačem nema.

Link to comment
4 minutes ago, kralj said:

Brate, to baš nikakve veze sa klačem nema.

Kako nema? Svi klač šutevi su po difoltu u zadnjoj četvrtini.

 

Mada sam ja ipak tim Peja u tom scenariju da mi život od jednog puta zavisi.

  • +1 1
Link to comment

Pa naravno da jesu, ali ogroman deo 4/4 je garbage time. Naročito u poređenju sa clutch.

 

Peja je statistički pretpostavljam gori klačer (postoji statistika i lako se nađe), ali Bogi je ogromnu većinu bitnih šuteva promašio. Govorim pre svega o repki. Tu sam nekako bio više involviran, pa se zapatilo. 

 

Jokić je recimo uvek u vrhu tih clutch statistika. Sad postoji i nagrada za to.

 

 

Edited by kralj
  • +1 2
Link to comment
15 minutes ago, *edited by mod said:

Kako nema? Svi klač šutevi su po difoltu u zadnjoj četvrtini.

 

 

clutch se konzervativno racuna kao poeni u poslednja 2-3mins tekme koja je nesto tipa 5-6 razlike

 

ja sam u fazonu i generalno sut na isteku napada tesne tekme

Link to comment

 

Na oko minut kreću one pobedničke šajbe, ali vredi odgledati ceo klip, ima jedna mrak dobra asistencija Radmanovića

 

Peja je bio klasa, ali mi nažalost (verovatno najviše iz frustracija) pamtimo da je skratio onu za pola metra u sedmoj utakmici.

Link to comment
1 minute ago, uini said:

 

clutch se konzervativno racuna kao poeni u poslednja 2-3mins tekme koja je nesto tipa 5-6 razlike

 

ja sam u fazonu i generalno sut na isteku napada tesne tekme

 

Ma 5. To je van pameti, Kari ih šije big time.

Link to comment

ludi kure? nisam ni njega upamtio kao nekog ludog clutchera, mada to nije ni vazno kada si najbolji suter sveh vremena, koji jos i najbrze poteze odaklegod

 

 

Link to comment
6 minutes ago, uini said:

ludi kure? nisam ni njega upamtio kao nekog ludog clutchera, mada to nije ni vazno kada si najbolji suter sveh vremena, koji jos i najbrze poteze odaklegod

 

 

Kari Pešić 

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...