Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Ja imam poprilično provjeren info od ranije da će igrati. Čak i da su došli do Finala, plan je bio da se u tom slučaju nešto kasnije priključi pripremama, ovako ima dovoljno vremena za odmor.

  • Wub 1
  • Tužno 1
Link to comment
  • Replies 26k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    952

  • б1lme3

    909

Posted (edited)

Neka ga onda posalju u lokalnu psihijatriju, pa da provere da li je zdrav u glavi pa posle na generalne preglede :fantom:

Edited by Micko8
Link to comment

debeli je svakako autistican i razmazen, ali se bas promasuje sa napadima. mislim naravno da ima debelu obavezu prema reprezentaciji, ali prvo, nismo nikad imali igraca koji je igrao ni blizu ovog nivoa sa ni blizu ovim opterecenjem, a drugo bas je retardiran trenutak ovog pitanja. mislim zamisljam: mega si smoren sto si izgubio, crknut toliko da celu poslednju cetvrtinu nisi mogao da zagradis kos, dao si apsolutni maksimum, svejedno izgubio i ispao (a jebeno mrrrzis da gubis!) i ovaj te pita za totalno drugo takmicenje koje se igra tek za dva meseca? jebo profesionalizam i ja bih ga oterao u kurac i to verovatno manje fino i od jokica i od mareja u prethodnom klipu.

 

a jos bitnije, ko se od vrhunskih igraca poslednjih decenija ispostavio kao ne znam kakva ljudina van terena? kaze sori tu brejk it tu ju, ali ljudima sa infantilnim ocekivanjima od svojih idola ocigledno mora da se crta: savremeni svet sporta je jedna prilicno poremecena nedozrela individualisticka narcisoidna pozornica: dzordan, lebron, danilovic, tomasevic, divac, rebraca, milicic, gurovic, krstic, teodosic..., lista ne prestaje. to sto brukica pikaju tu loptu i sto mi volimo to da gledamo apsolutno ne garantuje nista van terena. zapravo su vece sanse da su isti ti materijalni i istorijski uslovi koji su omogucili da dodju dokle su dosli zapravo u njima razvili neke gadne ljudske osobine nego neke viteske. nije ovo vreme prosvecenog olimpizma nego bas gadan istorijski period evo vec nekoliko decenija, i naravno da su danas u sportu retki ljudi od integriteta. naprotiv, mahom su to mega sujetni likovi koji su se navikli na obozavanje i ocekuju povlasceni tretman u svim zivotnim oblastima, u stilu jel znas ti ko sam ja daj mi pola grada. msm gle cuda, sportista oportunista, podrzava likove na vlasti? isto bi tako i djilasa ili jeremica ili bilo koga podrzavao da su oni tamo, lik nema vrednosti i prosto je proizvod vremena, depolitizovan narcisoidan subjekt kao i vecina ostalih. tkd stvarno ne kapiram ta ocekivanja od nekakvog tapkarosa lopte da bude nekakav uzor omladini, na stranu sto je i to kukanje o uzorima omladini debilno, valjda treba da naucimo decu da kriticki razmisljaju i nemaju idole, a ne da prebacujemo odogovornost na razne jokice i reklame o kladionicama

 

TL;DR

dolazi debeli i igrace

  • +1 5
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Debeli nema nikakvu obavezu prema reprezentaciji. Nema niko.

 

Pitanje novinari postavljaju svima i svi normalno odgovaraju, ukljucujuci i saigrace Debelog. Samo on koluta ocima..

 

Sta znaci ljudina van terena? Mnogi su potpuno normalne licnosti..

Link to comment

ne znam gde su ti tzv normalci? mislilo se da je bodiroga dobar bogobojazljiv lik pa je i on bese muljao onomad. nije cudo da kad se pojavi jedan lik od integriteta tipa kaline tolika se frka digne, jer toliko strci da lik ima stav i da nije kvaran i/ili glup

 

da se ne ponavljam glede obaveze, svako leto se ispisu carsavi, ali najkrace moguce: kosarkas jokic ne bi postojao da nije lokalne kosarkaske tradicije, i red je da toj tradiciji vrati odredjenim ekstra trudom (dakle ne ovim trudom za americki profesionalni tim za koji je vec basnoslovno placen)

Link to comment

Јокић се пренемаже сваки пут када га питају у вези играња за репрезентацију, потпуно је небитан моменат из његове перспективе.

 

Не могу да се сетим тачно догађаја али је био у Београду/Србији након завршетка неке од сезона и новинар га је питао исто питање и добио је идентичан невољан одговор као и овај сада.

 

До таквих ситуација не би ни долазило да се играње за репрезентацију не доводи у питање, осим у случају стварно оправданих разлога.

 

Једном је неки форумаш (чини ми се @Hele) лепо рекао нешто типа да би требало да постоји некакв костур играча на које знаш да можеш да рачунаш да ће да изнесу одређени рецимо петогодишњи циклус и нема одустајања, ко одустане без ваљаног разлога не добија позив поново па макар био и најбољи играч на свету. Па ко хоће да игра и да се посвети максимално добродошао је, ко неће исто све супер само дај да се разиђемо немој да нас завлачиш пред свако друго првенство.

Link to comment
12 minutes ago, spaceploitator said:

ne znam gde su ti tzv normalci? mislilo se da je bodiroga dobar bogobojazljiv lik pa je i on bese muljao onomad. nije cudo da kad se pojavi jedan lik od integriteta tipa kaline tolika se frka digne, jer toliko strci da lik ima stav i da nije kvaran i/ili glup

 

da se ne ponavljam glede obaveze, svako leto se ispisu carsavi, ali najkrace moguce: kosarkas jokic ne bi postojao da nije lokalne kosarkaske tradicije, i red je da toj tradiciji vrati odredjenim ekstra trudom (dakle ne ovim trudom za americki profesionalni tim za koji je vec basnoslovno placen)

 

Vecina su zapravo normalni, tu su, zive pored nas obicnog sveta. Naravno, o mnogim poznatim licnostima iz bilo koje branse se odvajkada tracari da su ovakvi ili onakvi, pa i za pomenutog Kalinu, ali nije to nikakva posebna sorta ljudi. Ja se uvek iznenadim kad se ljudi iznenade posle upoznavanja sa nekim poznatim da je "normalna" osoba. Kao zamisli isti je kao i mi. Pa naravno da jeste.

Link to comment

Kalinića sam prošlog leta video kako ide Trgom slobode ka porti. Tipa 15h, letnji dan, on u nekom šorcu i majici za po kući i dole japanke :)

 

Link to comment
8 hours ago, Filozof manijak said:

Možda bi Vučić mogao da ga ubedi jednim telefonskim razgovorom, ne bi mu bilo prvi put da bude deux ex machina.

Da ne ispadne kako mu je Jokić džaba potpisivao podršku :fantom:

Ako pristane Jokić tačno vidim kako će Žvaljo da saopšti to pre Pešića.

  • +1 4
Link to comment
1 minute ago, *edited by mod said:

Ako pristane Jokić tačno vidim kako će Žvaljo da saopšti to pre Pešića.

 

Taman 1. juna..

  • +1 2
Link to comment
4 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Taman 1. juna..

Ustvari neka iskoriste njegovu naprednjastinu. Sutra neka izadje Vučić i kaže nešto u stilu "Jokić je iz dobre i čestite srpske porodice. Znam mu oca i braću i mogu da potvrdim da će ove godine igrati na Olimpijadi za svoju zemlju."

 

A debeli i familija mu posle nek vide da li hoće da se zamere psihu i da li im odgovara da zbog njega ispadne lažov :fantom:

  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment
1 hour ago, johan nagel said:

Једном је неки форумаш (чини ми се @Hele) лепо рекао нешто типа да би требало да постоји некакв костур играча на које знаш да можеш да рачунаш да ће да изнесу одређени рецимо петогодишњи циклус и нема одустајања, ко одустане без ваљаног разлога не добија позив поново па макар био и најбољи играч на свету. Па ко хоће да игра и да се посвети максимално добродошао је, ко неће исто све супер само дај да се разиђемо немој да нас завлачиш пред свако друго првенство.

Mislim da su to neke reprezentacije uvele (ili bar planirale da uvedu).

Link to comment
25 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

Taman 1. juna..

Kad im je završna predizborna konvencija? Da se pojavi Jokić i pokloni MVP trofej Žvalavom psihopati.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...