Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

1 minute ago, johan nagel said:

Па то свакако али мислим више на онако неки званичан разлог, типа уморан сам, нисам ментално и физички у стању да пружим 100% и слично. Сада има више него довољно времена да одмори.

 

nece se nista znati jos nekoliko nedelja

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 25.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    942

  • б1lme3

    909

13 minutes ago, Micko8 said:

A kada ce da ga pitaju??? Medijima nece biti dostupan do kraja leta:)

 

Sigurno da je par minuta nakon ispadanja iz PO idealan momenat za to.

 

Biće dostupan kome treba da bude dostupan i saopštiće odluku kad to bude bilo potrebno i to je to, saberite se, kao da do sada ništa niste naučili u vezi sa njim.

 

 

  • +1 4
Link to comment
Posted (edited)

Nema ničeg imbecilnog u tome da se nakon poslednje utakmice klupske sezone pita igrač da li će za dva meseca igrati na olimpijskim igrama. Pitali Kalinu nakon utakmice u svlačionici u Atini u sred plejof serije i čovek nije prevrtao očima nego normalno odgovorio da je završio za reprezentacijom. Mnogi drugi, uključujići i NBA igrače što naše što drugih reprezentacija su se već jasno izjasnili. Jokić je jedan od retkih koji odbija da se izjasni. Meni je teško da prihvatim da najbolji igrač sveta nema plan za leto i da se drugu godinu za redom čeka da se vidi kako se oseća dan pred okupljanje da odluči na bazi kurca da li će igrati. To je previše amaterski pristup za takvog profesionalca.

 

Mislim da mu se ne igra mu uopšte, ali glupo mu da na keca odjebe matorog koji mu već godinama liže bulju i drugare sa kojima se pijan grlio letos nakon takmičenja tokom kojeg je jedan od njih izgubio bubreg. To jest sigurno mu se ne igra jer da mu se igra rekao bi jednostvano da će igrati. Aj ajde, možda se na kraju i natera da odigra jebenu olimpijadu u prajmu kao najbolji igrač na svetu. 

Edited by Heaviside
  • +1 8
  • Hvala 1
Link to comment
Posted (edited)

Navikao covek da mu svi titraju jajca otkako je postao superzvezda:rolleyes:

Edited by Micko8
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Vucicev konjusar i njegova pogana familija ce bezati iz zemlje kad skinemo SNS, tako da nema potrebe da blati svojim prisustvom dres reprezentacije. 

 

 

 

  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment
7 hours ago, Shan Jan said:

Vucicev konjusar i njegova pogana familija ce bezati iz zemlje kad skinemo SNS, tako da nema potrebe da blati svojim prisustvom dres reprezentacije. 

 

 

 

 

Hoće, ako umesto njih dođu Beogradski sindikat, Miša Vacić i Paja Levijantan.

Link to comment
Posted (edited)
8 hours ago, Heaviside said:

Nema ničeg imbecilnog u tome da se nakon poslednje utakmice klupske sezone pita igrač da li će za dva meseca igrati na olimpijskim igrama. Pitali Kalinu nakon utakmice u svlačionici u Atini u sred plejof serije i čovek nije prevrtao očima nego normalno odgovorio da je završio za reprezentacijom. Mnogi drugi, uključujići i NBA igrače što naše što drugih reprezentacija su se već jasno izjasnili. Jokić je jedan od retkih koji odbija da se izjasni. Meni je teško da prihvatim da najbolji igrač sveta nema plan za leto i da se drugu godinu za redom čeka da se vidi kako se oseća dan pred okupljanje da odluči na bazi kurca da li će igrati. To je previše amaterski pristup za takvog profesionalca.

 

Mislim da mu se ne igra mu uopšte, ali glupo mu da na keca odjebe matorog koji mu već godinama liže bulju i drugare sa kojima se pijan grlio letos nakon takmičenja tokom kojeg je jedan od njih izgubio bubreg. To jest sigurno mu se ne igra jer da mu se igra rekao bi jednostvano da će igrati. Aj ajde, možda se na kraju i natera da odigra jebenu olimpijadu u prajmu kao najbolji igrač na svetu. 

 

ja bih rekao da je ovo u pitanju

 

kad se kaže da za reprenzetaciju treba da igraju najbolji, ta opštost ima i jedan podrazumevajući nastavak, koji se ne navodi, već se nakako podrazumeva. a on glasi......koji žele i imaju motiv da igraju. ako ja nekoga treba da moljakam da dođe i gledam u pasulj dal će da igra preko kuraca ili kako ume i može, takav mi ne treba. pa taman bio i najbolji košarkaš na svetu. 

 

ranije su se ova dva skupa faktički podudarala, pa se nije ni postavljalo pitanje. sad se postavlja

Edited by Ted
  • Wub 1
  • Vojvodo,serdare 1
Link to comment

Secam se da je i ranije uvek bio problem sa nasim igracima u NBA, valjda jer je tada NBA bio vise iscrpljujuci od igranja u Evropi a nasi selektori su voleli da prave pripreme od 2 meseca. I onda bi se napravio neki kompromis, da ovi dodju malo kasnije i preskoce dobar deo priprema. Sto mi je isto ok, dok god, kao sto Ted rece, covek zaista zeli da igra. A ako ne zeli, nek odjebe. Mislim da smo i mi kao narod malo krivi jer jako zameramo nasim igracima koji ne zele da igraju za repku pa mnogi igraju, makar i preko kurca, samo da im posle ne skacu po glavi.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

da se ne lazemo mnogi nasi nba igraci igraju i zbog duge pauze. dobiju pripreme, dobre utakmice i sl

osim jokica svi zavrse sezonu u aprilu a liga pocinje u oktobru. 

voleo bih da jokic igra ali i dok igra za denver predstavlja srbiju.

ako hoce da odmara potpuno ga razumem. 

 

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
Posted (edited)

Da ne idemo dalje, ima i ovde ljudi koji otvoreno navijaju protiv reprezentacija i imaju potrebu da se time hvale.

Pozivanje na istorijske prilike prosto ne stoji. Sa jedne strane mi smo imali u istoriji možda 2-3 igrača kojima igre za reprezentaciju nisu značile potencijalno bolji ugovor (Jokić, Stojaković, a za ostale je upitno). Sa druge, nismo imali ni igrača koji odigra gotovo 100 utakmica za 6 meseci sa ovakvom potrošnjim. Sa treće, momak je porodičan čovek i očigledno uživa u vremenu sa porodicom i gleda da nadoknadi to što tokom sezone sa njima provodi po par sati nedeljno.

Mislim da Mokine romantične ispovesti pune suza slabo to uzimaju u kalkulaciju.

 

I da, taj koji ga je pitao posle poraza u ovakvoj seriji da li želi da igra za reprezentaciju ili hoće da to sabotira ili je operisan od sporta. Ovo je kao da jedva preživelog posle pada aviona i 5 dana kome podsetiš da ima zakazanog zubara prekosutra, čim otvori oči.

Edited by kralj
  • +1 6
  • -1 1
Link to comment
Posted (edited)

Porodica je uvek isla sa njim na velika takmicenja. To nije nikakvo opravdanje. I drugi igraci imaju porodice pa se odazivaju reprezentaciji. Uopste ne vidim nista lose u postavljenom pitanju i u tajmingu kada je postavljeno. Pitao ga je jedan od onih likova sa Dnvr-a. Oni verovatno ne bi voleli  da ovaj igra za reprezentaciju pa se raspituju.

Edited by Micko8
  • +1 1
Link to comment

Ne treba ni njemu ni bilo kom drugom igracu nikakvo opravdanje za neigranje. Postoje samo razlozi koji nama mogu biti razumljivi ili ne, ali to je samo nas problem. 

 

  • +1 2
Link to comment
29 minutes ago, Micko8 said:

Porodica je uvek isla sa njim na velika takmicenja. To nije nikakvo opravdanje. I drugi igraci imaju porodice pa se odazivaju reprezentaciji. Uopste ne vidim nista lose u postavljenom pitanju i u tajmingu kada je postavljeno. Pitao ga je jedan od onih likova sa Dnvr-a. Oni verovatno ne bi voleli  da ovaj igra za reprezentaciju pa se raspituju.

 

Da, to sam mislio pod sabotiranjem - logično je da takvo pitanje u tom trenutku postavi neko ko ne želi tamo da ga vidi. Reakcija je potpuno prirodna.

Link to comment
11 minutes ago, Heaviside said:

Ne treba ni njemu ni bilo kom drugom igracu nikakvo opravdanje za neigranje. Postoje samo razlozi koji nama mogu biti razumljivi ili ne, ali to je samo nas problem. 

 

Ma naravno. Niko nije duzan da igra za repku i ne treba ljudima to prebacivati. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...