Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Indijanapolis je bio notorno loša organizacija i rad saveza, svi su tu podbacili i pravo je čudo kakav rezultat smo ostvarili. I nije samo Divac bio upitan, za Peju se isto ništa nije znalo.

 

To što smo tada imali rezultat uprkos svemu tome ne znači da tako treba.

Link to comment
  • Replies 26k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    952

  • б1lme3

    909

3 minutes ago, Micko8 said:

Ali su se svi pojavili:fantom:

 

Ja mislim i da će Jokić da se pojavi i to na okupljanju. 

 

A i da se ne pojavi, najbolje da ću da objašnjavam ovde likovima kojima je njegova košarka toliko bitna da nisu odgledali 5% njegovih utakmica ove sezone, a napisali su više postova o 1 prevrtanju očima nego o 90 odigranih utakmica. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

Kako si iskusno naveo samo Divca koji se premišljao a ne i ostale.

I šta kažeš, u kom trenutku je odlučio da igra?

Nisi nam dao odgovor.

 

Aj molim te nađi nekog drugog. Priti pliz.

Link to comment

Svi mi zelimo da se on pojavi ali ovo sve mirise na situaciju od prosle godine :) Sva sreca imamo dobar tim koji se pokazao odlicno proslog leta pa imamo cemu da se nadamo i ako Jokic otkaze. Ja se radujem nekim novim imenima i debijima u reprezentaciji. Bice opet dobre kosarke na leto.

Link to comment
1 minute ago, goofs said:

Indijanapolis je bio notorno loša organizacija i rad saveza, svi su tu podbacili i pravo je čudo kakav rezultat smo ostvarili. I nije samo Divac bio upitan, za Peju se isto ništa nije znalo.

 

To što smo tada imali rezultat uprkos svemu tome ne znači da tako treba.

Peja i Divac su te sezone imali ono čuveno finale konferencije sa Lejkersima, koje se završilo negde početkom juna, zato se njina dvojici i pustilo da odmaraju duže. plus Divac tad već ima 34 godine.

 

Ali stoji pre svega da je Savez tada katastrofalno radio.

Link to comment
2 minutes ago, kralj said:

 

Aj molim te nađi nekog drugog. Priti pliz.

ne mogu, kad se tako proseravaš imam neodoljivu želju d ti pobijem svaku glupost kojom nas obasipaš.

Link to comment
26 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Ali nije diskusija o tome. Nije pitanje da li i koliko igra, nego da normalno odgovara odmah posle eliminacije da li planira da igra na OI. Simple as that..


Poenta je u tome da ima mnogo drugih igrača koji odmah kažu da hoće i onda igraju (npr. Midlton odmah posle osvajanja titule, itd.). Jamal kad to kaže ne znači puno.

 

Al' ste skočili, 5 notifikacija u roku od 2 minuta. :lolol: Atmosfera radna. 

  • +1 1
  • Hvala 1
Link to comment
11 minutes ago, Amos said:


Poenta je u tome da ima mnogo drugih igrača koji odmah kažu da hoće i onda igraju (npr. Midlton odmah posle osvajanja titule, itd.). Jamal kad to kaže ne znači puno.

 

Al' ste skočili, 5 notifikacija u roku od 2 minuta. :lolol: Atmosfera radna. 

 

Aha, tu smo MI, tu ste VI, pa ratujemo. Uobicajen dan na forumu..

 

Poenta je ne pravdati kolutanje ocima na normalno pitanje koje svi dobijaju po zavrsetku svoje sezone..

Link to comment
Posted (edited)
8 minutes ago, Jimmy Kowalski said:

 

Aha, tu smo MI, tu ste VI, pa ratujemo. Uobicajen dan na forumu..

 

Poenta je ne pravdati kolutanje ocima na normalno pitanje koje svi dobijaju po zavrsetku svoje sezone..

 

Nema nas i vas. Postojim ja, bez agende i zelje za svadjom, koji zeli da ti kaze kroz salu (otud smajli na kraju) da Jamal nije najbolji primer za to. Znam da je danas katastrofa odgovoriti na forumu bez da ucitas 2.5 santima kite sagovorniku, ali eto ima nas jos par. 

 

 

Edited by Amos
Link to comment
Just now, Amos said:

 

Nema nas i vas. Postojim ja, bez agende i zelje za svadjom, koji zeli da ti kaze kroz salu (otud smajli na kraju) da Jamal nije najbolji primer za to. Znam da je danas katastrofa odgovoriti na forumu bez da ucitas 25 santima kite sagovorniku, ali eto ima nas jos par. 

 

Naravno da nema. Kao sto nema NAS koji smo skocili.

 

I objasnio sam ti zasto je primer Jamala dat, ali ocigledno da se nastavlja sa pomeranjem stativa..

Link to comment

ima jedna sitna razlika izmedju jokica i ostalih

jokicevo igranje za reprezentaciju srbije enormno znaci u smislu kvaliteta iste

nema takvog niti slicnog primera za OI kosarkaski turnir

doncic vise znaci sloveniji, ali oni tek treba da se kvalifukuju

 

i to pitanje se ne postavlja prvi put, nego traje godinama, znamo sta je sve islo uz to

zato molim vas, svako ima pravo na stav, ali nemojmo mesati babe i zabe i predstavljati da je to 1 uobicajeno pitanje igracu da li ce igrati za reprezentaciju

 

jokicevo igranje ima smisla samo ako bude 100% spreman fizici i psihicki (u suprotnom znamo sta sledi) i prilicno sam siguran da zato nije spreman dati odgovor trenutno

otud kolutanje ocima na kraju 7me utakmice serije

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...