Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Sad naknadno je lako biti pametan, no posle odgledanog prvenstva mislim da je dosta jasnije zašto je matori otpisao Tea. Način na koji mi igramo odbranu spolja, agresivno, sa puno grebanja i pomaganja, pa i preuzimanja, Teo u svojih 36 ne bi mogao da izgura (realno, ni u prime godinama nije bio jak defanzivac). Verovatno iz istog razloga je otpao i Nedović koji ima fizikalije, ali nema volju ili mozak da igra odbranu, ne znam.

 

Ostaje problematično na koji način je to urađeno, moralo se bolje iskomunicirati sa Teodosićem i napraviti bolji oproštaj.

  • +1 6
Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Realno, ne znamo šta se desilo.

 

Možda je Kari baš i ispoštovao Tea i uradio ovo na najbolji mogući način i rekao da se ne uklapa da ne bi rekao da ga je ovaj vredjao npr. ili ko zna šta.

 

Dok se ne sazna istina, teško je stvarno bilo šta reći, može se samo nagađati.

Link to comment
14 hours ago, Frank Pembleton said:

Evo ga Kari poliva:
"Ako mislite da će ova medalja da promeni nešto u našoj košarci -- Neće! Mi nemamo Ligu u košarci!
Nemoj da me vučete za jezik!"

Bravo Kari!




...shiiit has hit the fan...

Ne komuniciraju on I Danilović pa jedva čeka da zapljune savez. Ovo je kraj Karijev. Pitanje je sad ko je sledeći....

  • Haha 1
Link to comment
15 hours ago, Frank Pembleton said:

Evo ga Kari poliva:
"Ako mislite da će ova medalja da promeni nešto u našoj košarci -- Neće! Mi nemamo Ligu u košarci!
Nemoj da me vučete za jezik!"

Bravo Kari!




...shiiit has hit the fan...

evo lepo

 

 

 

mozda izlapeli Pirocanac i nije toliko izlapeo... mada sam siguran da ce sada Danilovic, Ostoja i Covic da mu objasne kako je liga u Srbiji nikad jaca i da se on bavi svojim poslom a njih pusti da rade njihov... doduse, postoji sansa i da se pojavi Covic i kaze kako je Pesic sve u pravu, i oni rade sve sto mogu, ali vidis da taj Partizan nece ni da igra nasu ligu... ili da se pojavi Ostoja, kaze kako je Pesic sve u pravu, i oni rade sve sto mogu, ali vidis da im Zvezda ni ne da da igraju domacu ligu... Danilovic se sigurno nece pojaviti.

kad razmislim, ova druga opcija je mnogo verovatnija

 

Link to comment
1 hour ago, Azdaja said:

Ne komuniciraju on I Danilović pa jedva čeka da zapljune savez. Ovo je kraj Karijev. Pitanje je sad ko je sledeći....

 

Pa tu je više zapljunuo KLS, koji nema veze sa KSS.

 

Link to comment

Miloš iz podkasta “Šesta lična” reče da je imao 1na1 intervju sa Karijem (biće emitovan u nekom trenutku) još pre početka prvenstva i da matori nimalo nije izlapeo, da je vrlo svestan promena u košarci i tiktok generacije.

 

No iskreno stvarno deluje izlapelo u svojim izlaganjima, verovatno jer nije preterano elokventan i jer je takav ceo život.

Link to comment

postoji generalna promena stava prema starijim ljudima prisutnim u javnom životu. ejdžizam samo takav, generalizacije i slično. ono matorci bumeri je benignija varijanta, senilci je baš spot on. ovde svet slabo primećuje koliko se produžio radni vek čoveka sa očuvanim mentalnim i drugim funkcijama.

  • +1 7
Link to comment
3 minutes ago, smooth.Op said:

Srce mi se cepa što sve nije na kraju nagrađeno zlatom. Kako su se momci skupili i zapeli, nemam reči. 

 

Nestvaran podvig. 

 

ja sam zbog toga juče napisao da smo mi zaslužili zlato više od nemačke. 

  • Haha 1
Link to comment

Kari: Nemacka za razliku od nas ima organizovanu ligu, ulazu u kosarku

 

Nemci:

 

 

Samo finale moglo da se gleda na TV. U poslednjem momentu upao ZDF sa Robijem Bencingom u studiju.

 

Daj mi nase lozenje, ABA i o-ruk pristup umesto njihovog 'sistema' i ozbiljne lige u kojoj pola klubova ima budzet Spartaka iz Subotice.

 

Edited by J.R. Cash
  • -1 1
Link to comment

Највећа штета је што Немцима као народу пуца она ствар за кошарку па самим тим и за светско тозла а ми се овде ложимо невиђено.. Али јбг не функционише то тако иначе би ми и Литванци били стално свецки прваци.

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...