Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Bravo majstori. 

 

Naredna godina labudova pesma za Zeljka u partizanu i Karija u repki. I slag na tortu imamo Ivanovica u Zvezdi. Prisustvovali smo 40 godina kosarkaske genijalnosti, nismo svesni jos sigurno.

 

Posle sta bude bice.

  • +1 1
Link to comment

Ja sam prezadovoljan, ovo je fantastican uspeh , sta nas je sve pogodilo, otkazi, tragedija Simanica, povreda Dobrica u finalu. Igrali smo dobru kosarku na prvenstvu , plasirali smo se na OI. Ova ekipa zasluzuje veliko postovanje.  Ako konjusar odluci da igra sledece godine, mi cemo opet igrati finale :thumbsup:

Edited by Micko8
  • +1 4
Link to comment

objektivno, veliku smo stvar napravili. veliki rezultat. tu smo, motamo se oko vrha, popećemo se ponovo na njega. malo je falilo i Kariju i pre njega Đorđeviću, da pozlate neki turnir.

 

pre turnira mislio sam da ćemo da zabagujemo u 1/4 finala i da razigravamo. to mi se činilo kao realan domet. Bogu hvala pa Kari bolje zna

Edited by Ted
Link to comment

za OI da se bira od oviju:

Avram/Lažni evroligaški MVP ako ga ne bole prepone/S Jović

Bogdan/Gudura/Vanja

Luča/Kalina/Pokuševski/Kobra

N Jović/Petrušev

Pravi svecki konjušar MVP/Milutinov/Smajlaga

 

Edited by garmonbozia
Link to comment

Evo ga Kari poliva:
"Ako mislite da će ova medalja da promeni nešto u našoj košarci -- Neće! Mi nemamo Ligu u košarci!
Nemoj da me vučete za jezik!"

Bravo Kari!




...shiiit has hit the fan...

  • +1 8
Link to comment
7 minutes ago, pantelia said:

Jel to i Milutinov imao neke probleme? Ucinilo mi se da je neko (valjda Avram) rekao da je igrao na sopstvenu odgovornost

jeste, neki misic valjda stradao jos protiv kanadjana. + izgleda i bogi bio bolestan - viroza koliko sam razumeo.

  • Tužno 1
Link to comment

@harper

 

"Dobric kao najbolji defanzivac cuva protivnickog pleja, a Bogdanovic kao najslabiji cuva krilo ili beka zavisi ko je najtanji ofanizivno u spoljnoj liniji protivnika (ovog drugog cuva Stefan Jovic)" Dule Vujosevic

 

Molim za komentar :D

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...