Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Borisa treba da dobije sportsku penziju u svakom slucaju. Decko se odaziva od kadetskog uzrasta pa sve do sada, nikada nije propustao reprezentativne pozive. Znamo da nije uspeo da pretoci neosporan talenat u vrhunski kvalitet ali je imao jos dosta vremena ispred sebe da napravi respektabilnu profesionalnu karijeru a ta sansa mu je sada uskracena. Drzava mora da ga obezbedi. Sto se tice spiska za sledecu godinu, prerano ga je praviti sada. Nikoga ne treba otpisivati a ni moliti da igra.

Edited by Micko8
  • +1 6
Link to comment
1 hour ago, Heaviside said:

 

 

 Ićiće Jokić, Micić, Kalina i Lučić (povređeni kapiten) ako bude zdravlja i volje sa njihove strane. Boriša neće ići. 

Izvini Kari nisam te prepoznao.

 

Koga još planiras na spisku?

Link to comment
36 minutes ago, Azdaja said:

Izvini Kari nisam te prepoznao.

 

Koga još planiras na spisku?

Ako ne bude drastičnih uspona ili padova, planiram sledeći spisak:

 

Micić, Štefan, Aleksa (Jaramaz, Topić)

Bogdan, Gudura (Vanja)

Kalina, Lučić (Gvozden)

Jović, Poku (Deda)

Džokej, Mile, Filip (Smajli, Ristić)

 

Pitaj slobodno ako te još nešto zanima. 

 

Edited by Heaviside
  • +1 3
  • Wub 2
  • Haha 3
Link to comment
2 hours ago, Heaviside said:

Ako ne bude drastičnih uspona ili padova, planiram sledeći spisak:

 

Micić, Štefan, Aleksa (Jaramaz, Topić)

Bogdan, Gudura (Vanja)

Kalina, Lučić (Gvozden)

Jović, Poku (Deda)

Džokej, Mile, Filip (Smajli, Ristić)

 

Pitaj slobodno ako te još nešto zanima. 

 

Ala ce biti ovde otkazivanja

Link to comment

Kako ocekujes da ti neko odgovori na to, da gleda u pasulj? :lolol: Imace 35 godina kada budu OI, polomio je saku u maju, operisao je i vratice se treninzima krajem septembra.

 

Dakle, ulazi u sezonu posle povrede koja ga drzala van terena mesecima i imao je operaciju, ima 34 godine, ko moze da kaze kako ce da izgleda za godinu dana?

 

 

Link to comment
9 minutes ago, Hele said:

Kako ocekujes da ti neko odgovori na to, da gleda u pasulj? :lolol: Imace 35 godina kada budu OI, polomio je saku u maju, operisao je i vratice se treninzima krajem septembra.

 

Dakle, ulazi u sezonu posle povrede koja ga drzala van terena mesecima i imao je operaciju, ima 34 godine, ko moze da kaze kako ce da izgleda za godinu dana?

 

 

 

Mislim da je Luca odigrao svoje u reprezentaciji. Sada ima i adekvatnu zamenu u malom Jovicu tako da bi to bilo to.

  • +1 3
Link to comment
5 hours ago, Hele said:

Kako ocekujes da ti neko odgovori na to, da gleda u pasulj? :lolol: Imace 35 godina kada budu OI, polomio je saku u maju, operisao je i vratice se treninzima krajem septembra.

 

Dakle, ulazi u sezonu posle povrede koja ga drzala van terena mesecima i imao je operaciju, ima 34 godine, ko moze da kaze kako ce da izgleda za godinu dana?

 

 

Zato je futur u zagradi. Kakav je bio pre povrede?

Meni ovako napamet, bez da sam ga gledao u klubu godinama, deluje da je @harper u pravu i da nema previše smisla voditi Lučića ispred Dobrića/Davidovca/NJovića.

 

Edited by jezovuk
Link to comment

Bilo bi kul kad bi smo mi kao Kanada napravili dil sa reprezentativcima da se obavezu na trogodisnji ritam a ovi poput Debelog koji biraju kad ce da se pozovu ako neko otkaze.

Link to comment
14 minutes ago, Shan Jan said:

Bilo bi kul kad bi smo mi kao Kanada napravili dil sa reprezentativcima da se obavezu na trogodisnji ritam a ovi poput Debelog koji biraju kad ce da se pozovu ako neko otkaze.

 

Ne sećam se tačno tog njihovog spiska od prošle godine, ali sam siguran da ih se bar 4-5 sa tog spiska nije odazvalo. 

Link to comment

Mene što se tiče, ova reprezentacija je već ispunila očekivanja, kaparisali su OI a dalje šta bude bude, za OI treba da idu svi sa ovog spiska sad, kao  dopunski bonus  mogu se uvrstiti prvo oni koji su iz opravdanih razloga odbili sad poziv zbog povreda i tako to, ostali kako god mene da se pita ne moraju više nikad.

Link to comment
8 hours ago, jezovuk said:

Za nas padobrance što više ne pratimo ništa osim NBA i repke, u kakvom je stanju/formi (realno da bude) Lučić?

Oporavlja se od teške povrede šake. Ne bih ga ni stavio na spisak da nije kapiten i da Kari nije u veoma dobrim odnosima sa njim pa mislim da postoji šansa da se oprosti na Olimpijadi. Posetio je ekipu tokom priprema. 

  • Hvala 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...