Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

20 hours ago, Filozof manijak said:

Ne znam na kojim osnovama gradite optimizam glede ove ekipe i uspeha na ovom SP?

 

fajterska ekipa.

matori Jovic, Avramovic, Davidovac, Smailagic, Dobric... svi ce dizginu. u napadu imas Bogdana koji moze svakog da resi 1 na 1. plus imas Milutinova koji moze da igra ravnopravno sa bilo kojom peticom koja ce biti tamo. 

ja imam i neka nadanja da ce mladji Jovic da eksplodira na prvenstvu. a moze se desiti da i Guduru sere u odlucujucoj, pa da nam sam donese pobedu(verovatno ce ga sere sve ostale, ali dobro, mozemo se nadamo :D )

 

realno, mi moramo da dobijemo Italiju, i onda u 1/4 finalu nas cekaju Grcka(mozda bez Giannisa) ili Litva. sa obe mozemo da se posibamo za OI... cak i da ispusimo u 1/4 finalu, ostaje nada da ce iz donjeg dela Francuska i Kanada u 1/2 finale, pa moze i 5. da te vodi na OI, mada je to mnogo teze. 

  • +1 2
Link to comment

1/4 finale i da se poljubimo u dlan.

fali nam jedan hernangomez da bi osvojili medalju.

dzaba i da je jokic dosao.

bogdan ce da odradi svoje ali nemamo mi tu cime

( jebote na plazi sam a zaboravio maramice, sa nekom ribom flertujem a ne znam da li mi je sno pun ili ne, rado bi ga majom obrisao ali videce me ova, dno)

  • Haha 2
Link to comment
10 minutes ago, Micko8 said:

Sada bi ti rekao jebao te Hernangomez ali me mrzi:)

hernanogomezovi su fiba masine.

mozemo se mi sprdati sa njima ali oni su zverovi u fiba takmicenjima

Link to comment
On 31. 7. 2023. at 23:56, goofs said:

Milutinov može u koš sa Vasom i Gudrom, talenat do neba, ali još uvek čekamo da zapravo pokaže nešto korisno i konstantno u dresu reprezentacije.

 

Ja nisam optimista, da je ćelavi tu bio bih pritajeni, matori mi ne uliva baš nikakvo poverenje. Usput i ona epizoda od pre par meseci kad je hteo da da ostavku pa ga nisu pustili.

Milutinov ima nula seniorskih medalja sa reprezentacijom. Tako ce ostati i nakon ovog leta.

Edited by nahbar
slova
  • -1 1
Link to comment
On 31.7.2023. at 23:56, goofs said:

Milutinov može u koš sa Vasom i Gudrom, talenat do neba, ali još uvek čekamo da zapravo pokaže nešto korisno i konstantno u dresu reprezentacije.

 

Ja nisam optimista, da je ćelavi tu bio bih pritajeni, matori mi ne uliva baš nikakvo poverenje. Usput i ona epizoda od pre par meseci kad je hteo da da ostavku pa ga nisu pustili.

Ja bas imam utisak da ce ovog puta Guduric i Milutinov biti zaista dobri. Guduric ce verovatno imati vise loptu u rukama nego pre, sto i odgovara njegovom stilu igre. Realno su njih dvojica nasi najkvalitetniji igraci posle Bogdana, i moguce da ce sa vise protagonizma nego proslih puta uspeti da se oslobode. Guduric je bese protiv Turske odigrao sjajnu partiju ako se ne varam?

Link to comment

Ne znam cemu kivnost na Milutinova. Ni na jednom prvenstvu nije bio jedan od nasih glavnih igraca a na proslom EP se razbolio pred eliminacionu utakmicu sa Italijanima a do tada je izgledao veoma dobro na prvenstvu. Mislim da je svoj posao obavljao korektno kao drugi ili treci centar reprezentacije. Ovo ce mu biti prvi turnir gde je jedan od glavnih igraca u reprezentaciji, videcemo kako ce se snaci u toj ulozi.

Edited by Micko8
Link to comment
On 5. 8. 2023. at 20:18, nahbar said:

Milutinov ima nula seniorskih medalja sa reprezentacijom. Tako ce ostati i nakon ovog leta.

Brate, upasce Milutinov u 12.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...