Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

9 hours ago, Кристофер Лумумбо said:

Kakav je zlocin napravio Pesic teranjem Tea iz reprezentacije, pizda iz Pirota. 

tehnicki, kari je rodjen u novom sadu. tako da pusti pirot.:rolleyes:

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1008

  • pbg12345

    961

На колико је уопште још такмичења реално да видимо Јокића у дресу репрезентације? Капирам да је то немогуће предвидети јер делује као лик којем је свеједно да ли игра медитеранске или олимпијске игре, али ако узмемо да је ово ваљда неки распоред

 

23 светско :by:

24 ои?

25 европско

26 х

27 светско

28 ои?

29 европско

 

На ОИ је врло упитан и сам пласман, тако да до његове 34 године имамо 3-5 такмичења. Ако узмемо у обзир да ће Денвер извесно бити плејоф тим у наредним годинама а можда још неки пут и финалиста, не бих се изненадио да не наступи више од још два пута рецимо.

Link to comment
2 hours ago, johan nagel said:

На колико је уопште још такмичења реално да видимо Јокића у дресу репрезентације? Капирам да је то немогуће предвидети јер делује као лик којем је свеједно да ли игра медитеранске или олимпијске игре, али ако узмемо да је ово ваљда неки распоред

 

23 светско :by:

24 ои?

25 европско

26 х

27 светско

28 ои?

29 европско

 

На ОИ је врло упитан и сам пласман, тако да до његове 34 године имамо 3-5 такмичења. Ако узмемо у обзир да ће Денвер извесно бити плејоф тим у наредним годинама а можда још неки пут и финалиста, не бих се изненадио да не наступи више од још два пута рецимо.

 

igra na svake tri godine, tako da ga ocekujem 2025. i tu ce verovatno da zavrsi

Link to comment

a zapravo je ovo prvo takmicenje na koje smo se kvalifikovali koje propusta posle ep17 od 2016 od kad je u reprezentaciji :fantom:

 

mene cudi da nema vise otkaza sa obzirom gde se igra

ako se plasiramo, igra u parizu sigurno

Link to comment
Just now, pbg12345 said:

a zapravo je ovo prvo takmicenje na koje smo se kvalifikovali koje propusta posle ep17 od 2016 od kad je u reprezentaciji :fantom:

 

mene cudi da nema vise otkaza sa obzirom gde se igra

ako se plasiramo, igra u parizu sigurno

 

ja mu racunam i 2021. jer nije pomogao u kvalifikacijama, a realno je mogao

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment
Just now, Nikodije said:

 

ja mu racunam i 2021. jer nije pomogao u kvalifikacijama, a realno je mogao

ja mu to zapravo i jedino "zameram"

msm, nemam ja sta da mu zameram, ali mi je zao sto to nije igrao

 

a namerno karikiram zbog tvog posta jer se u javnosti stvara utisak da igra jednom od 5puta

milutnov je stariji i jednako je propustao, drugi nas centar godinama unazad, pa nejgovim otkazima nije posveceno ni 1% koliko jokicevim

Link to comment
1 minute ago, goofs said:

To, ja mu 2017. najvise zameram od svega

 

tada su svi bili dobri, jedino smo bili raspad sa centrima, mislim da je stimara bio prvi centar. tada nam je jokic bas bas falio

Link to comment

Nije Stimara, Boban i Kuzmic su igrali, prvi je bio dobar u napadu, ali rupa u odbrani jer celavi nije igrao Radonjinu zonu. Drugi je dobro zatvarao, ali kamenjario u napadu. 

Da u kosarci postoje rukometaske izmene imali bismo zlato. Ili da se Jokic pojavio.

Link to comment

nama je tu pre svega trebao neki spoljnji da odigra odbranu na klemenu prepelicu da ovaj ne izgleda kao stef kari

al jbg povrede nas urnisale

Link to comment
20 minutes ago, Nikodije said:

 

ja mu racunam i 2021. jer nije pomogao u kvalifikacijama, a realno je mogao


Ајде то али он је одјавио и ОИ ако се пласирамо, био је у фазону да одмара то лето чак и ако се пласирамо.

 

То је мени био највећи шок, да спортиста одјебе олимпијске игре иако може да игра лагано.

 

Тад сам некако скапирао о каквом се лику ради и од тад се не ишчуђавам, прихватиш га таквог и терај.

  • +1 2
  • -1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...