Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

9 minutes ago, pantelia said:

 

Pogledaj malo bolje :)

 

Nikad nijedan stranac u reprezentaciju. Dakle ni Panter, ni Dzenkins, ni Sabaz, ni Naneli, niti ne znam ko. I Teo i Bogdan (valjda nema svetlijih primera za kosarkasku reprezentaciju u poslednjih 15 godina) su izjavljivali kako nam stranac ne treba. I oni su rekli ono sto i Marsal gore, ako nemas igraca, potrudi se da ga napravis. Nemam sta da dodam na to misljenje.


To je i moj stav u vezi sa reprezentacijom, ali ako neko ima drugačiji stav, ne znači da je to zbog Pantera i Partizana.

  • +1 2
Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

16 minutes ago, Filozof manijak said:

Da li je to neodazivanje lični čin pojedinaca ili zbog Saveza?

Ovde niko ne spori loš rad PSD-a, ali da li neko stvatno veruje da su ovi otkazi neki revolt zbog Saveza?

Možda Jokić ne želi da se odazove zbog onog intervjua Danilovića u Italiji? :fantom:

I selektor je dio saveza.

  • +1 1
Link to comment

Bukvalno niko:...

Pantelija i kralj: aaaaaa, klubaštvo, aaaaa Panter da volim crno bele, znamo mi, pogledaj malo bolje

 

jbt.

  • +1 1
Link to comment
23 minutes ago, Filozof manijak said:

Evo ja ću dodati:

pa imamo napravljene igrače, ali oni neće i ne žele da igraju.

 

 

+1

 

Oni nece, ima ko hoce... Ali jbg, 1 kult™ bi morao biti ubiven.

 

A ne vide da kulta nema od Indijanopolisa mozda i ranije...  :fantom:

  • +1 1
Link to comment
6 minutes ago, Filozof manijak said:

Bukvalno niko:...

Pantelija i kralj: aaaaaa, klubaštvo, aaaaa Panter da volim crno bele, znamo mi, pogledaj malo bolje

 

jbt.

A što ne nađe nekog boljeg igrača nego baš Pantera. Veća frka na krilu, u NBA imaš bar 50 boljih igrača na njegovoj poziciji... 

 

Ne tvrdim ja da ti ne bi agitovao za Pantera da je prešao u neki Monako umesto u Partizan, samo mi je na pameti onaj odgovor Petra Božovića kad su ga pitali što se tako ugojio: Sumnjam na hranu. 

  • Haha 3
Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

za mene lično, Panter bi bio višak u ovoj reprezentaciji, na dvojci imamo Nedovića, Bogdana i Guduru, čak iako nema Micića. 

Problem su visoki.

I zato treba razmišljati o strancu, kao rezervnoj i dodatnoj opciji kada se našim najboljim igračima fućka da se cimaju za repku.

Bogdan će biti jedinica. 

  • +1 1
Link to comment

Ovde sevima fils ideja da ti veliki sportisti imaju neku veliku "moralnu vertikalu" u odnosu na druge ljude.
Naravno da nemaju.
Oni su u posedu ogromnih para i sad su zaokupljeni šta sa tim parama.
Evo Micić je već prestigao Dejana Stankovića po broju lokacija na kojima gradi po BG.
I onda se upetljavaju u te šeme i to je to.
Zabole ih za repku i medalje.
Jedini način pritiska je da psiho okrene telefon i kaže ima da igraš ili ti ode biznis.
Što ne želim nikome.
Da citiram jednog USA HC
"We need volunteers, not hostages. We're focused on the guys who are here."



....shiit has hit the fan.

  • +1 4
  • Tužno 1
Link to comment
55 minutes ago, kralj said:

A ovo za Tea je totalni wtf. Čovek je uz Bodirogu i Dražena jedan od tri simbola naše reprezentativne košarke. Njegovo pominjanje u kontekstu Pantera je kao da se uhvatiš za Jovu Zmaja ili Dositeja. 

ti ili troluješ, ili si košarku počeo da gledaš od “moskitosa” ili ……

 

pre tea može da se nabroji između 47 i 84 igrača kao “simbol”

 

  • +1 3
  • Haha 1
Link to comment

Izricito sam protiv stranaca u reprezentaciji, nebitno iz kog su kluba. Nek igraju samo domaci igraci koji zaista zele da igraju. Mozda bih jedino napravio izuzetak kod Pantera. I mozda Naneli i Ledej. Madar i Mirotic nikad

  • Haha 5
Link to comment
12 minutes ago, Frank Pembleton said:

Ovde sevima fils ideja da ti veliki sportisti imaju neku veliku "moralnu vertikalu" u odnosu na druge ljude.
Naravno da nemaju.
Oni su u posedu ogromnih para i sad su zaokupljeni šta sa tim parama.
Evo Micić je već prestigao Dejana Stankovića po broju lokacija na kojima gradi po BG.
I onda se upetljavaju u te šeme i to je to.
Zabole ih za repku i medalje.
Jedini način pritiska je da psiho okrene telefon i kaže ima da igraš ili ti ode biznis.
Što ne želim nikome.
Da citiram jednog USA HC
"We need volunteers, not hostages. We're focused on the guys who are here."



....shiit has hit the fan.

Secam se pre 15-ak godina, nesto sam  saradjivao sa RFZO na Crvenom Krstu, parkiramo se blizu, pored neke bezvezne nove zgrade. Kaze meni lik to je Dudina zgrada.

Ja kao idiot pitam, kog Dude?

Kaze, pa Ivkovica.

I dodaje, eno one iza dve su isto njegove zgrade, ima ih on dosta, dugo je kaze u poslu.

Posle mi je smesno bilo kada su ljudi pominjali da je Duda legao na rudu zbog golubarnika ili kk Radnicki.

Ovo za Vasu iskreno bas mi je cudno, ne deluje kao takav tip.

Znao sam od ranije za Zeljka Tanaskovica, on je mozda pionir medju sportistima u poslovima sa gradnjom.

Link to comment

Da li ste za to da domaci igraci igraju za reprezentaciju?

- Nikako. Samo stranci. Mozda eventualno jedan igrac tipa Bogdanovic ili Jokic, ali sam generalno protiv toga. To je moj stav i to nema veze sa klubastvom. Sastav koji prizeljkujem: panter, naneli, ledej, markus pejdz, vilijams gos, erik mika, mozli, rason tomas, papapetru, boris dalo, blejk step i kvame von

Link to comment
2 minutes ago, nbg1 said:

Secam se pre 15-ak godina, nesto sam  saradjivao sa RFZO na Crvenom Krstu, parkiramo se blizu, pored neke bezvezne nove zgrade. Kaze meni lik to je Dudina zgrada.

Ja kao idiot pitam, kog Dude?

Kaze, pa Ivkovica.

I dodaje, eno one iza dve su isto njegove zgrade, ima ih on dosta, dugo je kaze u poslu.

Posle mi je smesno bilo kada su ljudi pominjali da je Duda legao na rudu zbog golubarnika ili kk Radnicki.

Ovo za Vasu iskreno bas mi je cudno, ne deluje kao takav tip.

Znao sam od ranije za Zeljka Tanaskovica, on je mozda pionir medju sportistima u poslovima sa gradnjom.

Vezano za zgrade, duda i željko su imali firmu koja se bavila stanogradnjom , poslednja zgrada je završena negde 2008. godine, tako da duda nije zbog toga legao na rudu (firma je još uvek aktivna, ali duži niz godina ne gradi ništa).

Što se teme tiče, mišljenja sam da reprezentaciju treba da čine najbolji domaći igrači, bez ikakve gimnastike sa strancima. Problem je i propala FIBA, koja će na kraju preuzeti pravila iz rukometa. Za ljubitelje košarke koji ne veruju u reprezentativna takmičenja ostaje milion utakmica tokom sezone, od NBA, preko Eurolige, pa sve do ABA i KLS.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...