Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Pisao sam i ranije, pravila su promenjena i mi ćemo ostati dinosaurusi ako se ne prilagodimo novim pravilima i pomerenim stativama. 

  • +1 6
Link to comment
12 minutes ago, Filozof manijak said:

:isuse:

kralju, opusti se, ovo nema veze sa klubaštvom

Kod tebe sve ima veze sa klubaštvom, bar na košarkaškim temama. 

 

Nije bitno. 

 

Ja nemam nikakav suštinski problem sa ovim. Pouzdano znam da sam na Jokićevom mestu ne bi mi palo na pamet da igram za reprezentaciju ove usrane zemlje. Navijam jbg, našpanovao sam se, ali većinski deo bića itekako likuje kad Zemlja Košarke udari glavom o zid. Ako se ta zemlja sejala dobrih 60 godina, ovaj plod što je izraslo veze sa tim semenom nema i treba ga doživljavati i tretirati kao korov

 

Jedino što nikad nisam uživao u košarci više nego li u igri konjanika. To što će da mi uskrari 7-8 tekmi mi je jedini legitimni ispizd. 

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, garmonbozia said:

Pisao sam i ranije, pravila su promenjena i mi ćemo ostati dinosaurusi ako se ne prilagodimo novim pravilima i pomerenim stativama. 

Čoveče, ne igra nam najbolji igrač sveta, kako da se prilagodimo? Da zovemo Pantera? 

Link to comment
5 minutes ago, kralj said:

Čoveče, ne igra nam najbolji igrač sveta, kako da se prilagodimo? Da zovemo Pantera

Tačno se vidi šta te žulja :D

Ovde upšte nije reč o Panteru, ali treba dobaciti mozgom iznad klubaške podele, no nekima je to očigledno previsoko.

Edited by Filozof manijak
  • +1 3
Link to comment
11 minutes ago, kralj said:

Čoveče, ne igra nam najbolji igrač sveta, kako da se prilagodimo? Da zovemo Pantera? 

Moje mišljenje je da bi trebalo zvati najbolje što je na raspolaganju, kakva god da je "popunjenost" na toj "poziciji". Može se tu dosta small ball kombinacija praviti u teoriji(videćemo sa Karijem u praksi :D).

 

Što se tiče obesmišljavanja staaarog pojma reprezentacije, to je obesmišljeno samim ovim silnim otkazima, pa i naturalizacijom košarkaša u drugim reprezentacijama.

 

Da li je Panter adekvatna zamena za Jokića - sigurno nije. Da li mislim da bi nam bio ozbiljno pojačanje - mislim.

 

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
10 minutes ago, Milošica said:

Moje mišljenje je da bi trebalo zvati najbolje što je na raspolaganju, kakva god da je "popunjenost" na toj "poziciji". Može se tu dosta small ball kombinacija praviti u teoriji(videćemo sa Karijem u praksi :D).

 

Što se tiče obesmišljavanja staaarog pojma reprezentacije, to je obesmišljeno samim ovim silnim otkazima, pa i naturalizacijom košarkaša u drugim reprezentacijama.

 

Da li je Panter adekvatna zamena za Jokića - sigurno nije. Da li mislim da bi nam bio ozbiljno pojačanje - mislim.

 

 

Pa ima i boljih stranaca od Pantera koji su 'na raspolaganju'. Iz nekog razloga se ta nesretna priča svela na Pantera pa ste se popišmanili, inače si ovaj post komotno mogao da napišeš kad je Panter dobio državljanstvo. Samo nisi. 

 

 

Link to comment
17 minutes ago, Filozof manijak said:

Tačno se vidi šta te žulja :D

Ovde upšte nije reč o Panteru, ali treba dobaciti mozgom iznad klubaške podele, no nekima je to očigledno previsoko.

Igrao je on i u Zvezdi pa sam bio protiv jebiga.

Uzmi merdevine. 

Link to comment
8 minutes ago, kralj said:

 

Pa ima i boljih stranaca od Pantera koji su 'na raspolaganju'. Iz nekog razloga se ta nesretna priča svela na Pantera pa ste se popišmanili, inače si ovaj post komotno mogao da napišeš kad je Panter dobio državljanstvo. Samo nisi. 

 

 

Nema boljih od Pantera koji imaju državljanstvo. On je tri godine u Srbiji, biće možda još dve, a i sam nije odbacio opciju da igra.

 

Ja ni sam do skoro(već je bio kod nas) nisam znao da li sam za to da Panter igra, normalno je da ljudi budu u dilemi ili čak i da promene mišljenje. Na primer, apsolutno sam za to da Teo igra na ovom prvenstvu, kažem pošto i meni učitavaš klubaštvo. Niko se nije popišmanio, ne budi bezobrazan.

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
5 hours ago, Micko8 said:

Morali bi da smene i Danilovica za tako nesto a izgleda da i on ima opasnu zaledjinu, cim se odrzava toliko dugo na vlasti a rezultati KSS-a  svake godine sve gori i gori.

Jokic i Danilovic imaju zajednicku stvar, a to je SNS.

Dakle, nema prepreke za smenu selektora.

Nadam se samo da ce biti drasticnog podmladjivanja, pa da na taj nacin izvucemo neku korist.

Link to comment

za mene lično, Panter bi bio višak u ovoj reprezentaciji, na dvojci imamo Nedovića, Bogdana i Guduru, čak iako nema Micića. 

Problem su visoki.

I zato treba razmišljati o strancu, kao rezervnoj i dodatnoj opciji kada se našim najboljim igračima fućka da se cimaju za repku.

  • +1 4
Link to comment
3 minutes ago, Filozof manijak said:

I zato treba razmišljati o strancu, kao rezervnoj i dodatnoj opciji kada se našim najboljim igračima fućka da se cimaju za repku.

Vise od 6 godina nije igrao ni za jednu reprezentaciju, tako bi mozda trebalo razmisliti i o njemu

198065204_4017964101618306_6947753343035854925_n.jpg

  • Haha 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...