Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    936

  • б1lme3

    907

ali mogu da pobede sve do kraja, a grci pobede nas i letoniju, mi dobijemo turke, i eto kruga
 
 
Da, to je jedina opcija gde možemo ispasti sa 6:4. Krajnje nerealna ali postoji. Grcima igraju sigurno iz Pao i Oly igrači u ponedeljak a očigledno i Kalates čim je nama pušten Gudura. Bumo videli u ponedeljak, ako izgube od ovakve Belgije alal im plajvaz

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment
46 minutes ago, Joe D said:

ali mogu da pobede sve do kraja, a grci pobede nas i letoniju, mi dobijemo turke, i eto kruga

 

 


udara mi sunce u ekran i procitah “i eto kurca” 

Link to comment

Koliko ce ovi Turci biti zajebani u ponedeljak? Gledam prvu utakmicu protiv nas, jedina 3 dvocifrena igraca su u NBA, Larkin jos nije poceo da igra, ali su izvukli Wilbeckina. 

 

Voleo bih da imamo jos jednog pouzdanog visokog, ovo trenutno je dosta tanko, morace spoljna linija da odradi lavovski deo posla.

Link to comment

Jesam ja dobro shvatio da nam se pridružuju Vasa, Gudura, Luče, Nedović i potencijalno deda? Inače ima slobodnih karata još uvek, doduše samo parter 4 i parter B, 600 dinara.

Sent from my DN2103 using Tapatalk

Link to comment
Au jbt
Pederisanje neviđeno, kao i sa Papapetruom, uostalom. 
Još jedan dokaz u kojoj su meri prozori ideja maloumnika.
Pod uslovom da Papapetru ne igra ni protiv Belgije. S tim što je ovo ako je istina 3 puta šabanskiji potez... najbolji igrač direktnog konkurenta a zabranu mu stavlja selektor suprotne strane

Sent from my DN2103 using Tapatalk

  • +1 4
Link to comment

Micic da je dzek mogao bi sad da im zapreti da ce igrati po svaku cenu, pa neka ga stave na transfer listu i suspenduju. Nije bas da je u pitanju Pot ili Miljenovic pa da ne moze da nadje novi klub. Ovo je gore deset puta od nepustanja Papapetrua,sto rece Arheolog gore .

  • +1 1
Link to comment

Jebe se Vasi da se zamera klubu i pored statusa. Prošla su vremena takvih igrača, sve je lova danas.

Zamišljam Đorđevića 90-tih da mu u Bolonji selektor Italije koji je i trener tima kaže e ti ne igraš u Beogradu protiv Italije odučujuću tekmu za kvalifikacije na SP ali mojih 5 Italijana vodim. Možda grešim al bi ih ovaj nadojio i došao u BG. Kao juče se sećam kad je namerno napravio trokorak u kontri protiv Partizana za pobedu i tekma otišla u produžetke...

Sent from my DN2103 using Tapatalk







Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...