Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Kažu Davidovac je dobio dozvolu od CSKA ali ne može da dođe, Dobrić će pokušati da trenira večeras. Na šta liči ova reprezentacija, kakav epski promašaj rukovođenja, zaslužujemo sve što će nam biti isporučeno od prijatelja Alana Širera u petak. Košarkaška nacija moj kurac. 

  • +1 1
Link to comment
  • Replies 25.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1204

  • goofs

    937

  • б1lme3

    908

Kul bi bilo da Djordjević zameni Danilovića. On bar ima još neki autoritet i za njega bi se verovatno neko iscimao da dodje. Naravno, ne treba mu to u životu i nije mu to posao, ali ne znam ko drugi bi trenutno mogao da ulije malo ozbiljnosti. Ovo je baš sprdnja od saveza.

  • +1 1
Link to comment
30 minutes ago, theanswer said:

Kažu Davidovac je dobio dozvolu od CSKA ali ne može da dođe, Dobrić će pokušati da trenira večeras. Na šta liči ova reprezentacija, kakav epski promašaj rukovođenja, zaslužujemo sve što će nam biti isporučeno od prijatelja Alana Širera u petak. Košarkaška nacija moj kurac. 

U kom smislu ne može da dođe? Mora da završava neke stvari po gradu ili šta? 

 

21 minutes ago, Mos said:

Kul bi bilo da Djordjević zameni Danilovića. On bar ima još neki autoritet i za njega bi se verovatno neko iscimao da dodje. Naravno, ne treba mu to u životu i nije mu to posao, ali ne znam ko drugi bi trenutno mogao da ulije malo ozbiljnosti. Ovo je baš sprdnja od saveza.

To bi stvarno bilo super, Sale ima odlične odnose sa igračima, deluje da kapira kakav tretman današnja generacija igrača očekuje. Nažalost ne deluje ni malo realno. 

  • Haha 1
Link to comment
Just now, Heaviside said:

U kom smislu ne može da dođe? Mora da završava neke stvari po gradu ili šta? 

 

To bi stvarno bilo super, Sale ima odlične odnose sa igračima, deluje da kapira kakav tretman današnja generacija igrača očekuje. Nažalost ne deluje ni malo realno. 

 

Pa ne znam, tako je formulisano, odnosno tako piše Mocart. 

 

Od spiska sa 24 imena koji je stigao na adresu FIBA Balša Koprivica otpao je zbog preloma kosti šake, Nemanja Nedović sklopio je dogovor da ipak preskoči samo put u Njukasl - što je lično potvrdio - pošto se tek vratio iz rupture lista koju je doživeo u grupnoj fazi Evrobasketa, Nikola Kalinić i Vanja Marinković nisu dobili dozvole svojih klubova da zaigraju, dok Dejan Davidovac nijemogao da dođe uprkos želji moskovskog CSKA da pomogne.

Link to comment

Квотетм тренутно кажу 6 на њих, 1.10 на нас. Или не знају у каквом саставу наступамо или мисле да је то више него довољно за веселе Британце.

Link to comment

Tarlać o Milutinovu i Davidovcu:

"Razgovorili su davali nadu, međutim, kako je vreme odmicalo, dolazilo je do komplikacija u odlaganju VTB utakmica. Konačan rezultat je da samo Davidovac ostaje na spisku. Ali, sve do juče smo pokušavali da realizujemo, tako da ni Dejan Davidovac neće biti u ekipi." 

 

 

Link to comment

kad bi bar savezi bili solidarni pa da bojkotuju ovo FIBA sranje.....tipa da pošalju svi igrače do 17 ili 18 godina, sa obrazloženjem da su jedino oni dostupni u tim terminima. a ako hoće jače sastave, neka organizuju tako da bude izvodljivo, pa ćemo poslati profesionalce

Edited by Ted
  • +1 4
Link to comment

i meni se čini da je saobraćajni problem u pitanju. tipa ne može iz Moskve u Englesku, a nema vremena da stigne u Bgd pa ide sa ostalima. a i da ima vremena, ne vidim neku vajdu od toga, proveo bi vreme po aerodromima i avionima i ne verujem da bi ičemu koristio

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...