Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

mislim da bi prvo trebalo odlučiti ko je play tog all star tima

 

a) zoran moka slavnić

b) aleksandar saša đorđević

 

ja tu recimo ne mogu da se odlučim, tri evropska zlata, jedno svetsko, jedno olimpijsko zlato, srebra da ne nabrajam. suviše je veliki mokin legacy

a na drugoj strani sale, dovoljani su istanbul i litvanija

 

jedino da dele minutažu, moka 20:01, a sale 19:59

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1010

  • pbg12345

    961

24 minutes ago, pbg12345 said:

jeste, nije bio samo vrhunski kosarkas, vec lep i zgodan momak

Lep je i Bogdan.

 

Sasa Djordjevic i Sasa Danilovic na primer su drugi tip muskarca, neki maco momenat, i to vise kako su isle godine.

 

 

Edited by Milošica
Link to comment
2 hours ago, kud u maglu Simoviću said:

mislim da bi prvo trebalo odlučiti ko je play tog all star tima

 

a) zoran moka slavnić

b) aleksandar saša đorđević

 

ja tu recimo ne mogu da se odlučim, tri evropska zlata, jedno svetsko, jedno olimpijsko zlato, srebra da ne nabrajam. suviše je veliki mokin legacy

a na drugoj strani sale, dovoljani su istanbul i litvanija

 

jedino da dele minutažu, moka 20:01, a sale 19:59


Ne sećam se (bio sam mali) da li je Moka i u igračkim danima odlepio ili je to došlo sa godinama?

Link to comment
On 24.9.2022. at 15:55, Hele said:

Pa moze da osuri sezonu pa da kazemo, ok, uzeo bih Bogdana iz 2022/2023 sezone. Mozda nas odvede i do zlata. Mislim, ne znam, samo kazem da jos nije zavrsio karijeru da sad podvucemo crtu i kazemo ko je bolji.

 

Drugi Bogdanovic u NBA-u je imao statisticki najbolji sezonu bas u godinama u kojima je Bogdan sada i generalno je igrao najbolju kosarku sa 30 godina i par godina posle i sveukupno postao igrac cija se karijera sada vise ceni.

IMO, sledece akcija je EP 25, imace 33...

Link to comment
On 23.9.2022. at 22:00, Joe D said:

ima i bogdan u feneru status bozanstva.

 

Matori, nije za porediti. Samo meni su trojica Virtus Bolonjeza, kad su čuli da sam Serbo, konverzaciju započeli njegovim imenom. Van Italije, u različitim prilikama. Tamo je zaista božanstvo, koliko god da je veliki Manu.

 

On 24.9.2022. at 12:16, Plajvi said:

Ali Radosevic ima tozla a Bogy ne :fantom:

 

E, Miroslava mi ne dirajte.

  • Hvala 1
Link to comment
10 hours ago, zorglub said:

 

Matori, nije za porediti. Samo meni su trojica Virtus Bolonjeza, kad su čuli da sam Serbo, konverzaciju započeli njegovim imenom. Van Italije, u različitim prilikama. Tamo je zaista božanstvo, koliko god da je veliki Manu.

 

pa nece valjda da pocinju sa djinobilijem konverzaciju sa nekim ko je iz srbije

  • Haha 1
Link to comment

kasno na kosovo, al svejedno evo moja dva eurocenta iako naravno da nema previse smisla porediti igrace u rasponu od 20 godina. bogdanovic je od igraca koji vidi samo kos postao respektabilni sekundarni kreator, mnogo napredovao u odnosu na recimo 2014u kada nas je dovodio do ludila cestim greskama pri dodavanjima zbog loseg citanja igre i kasnih reakcija. razvio se u igraca kakav je danas zato sto su promene zahteva igre to diktirali a on imao dovoljno talenta da to isprati. nekako ne sumnjam da bi se danilovic razvio na slican nacin, bio bolji kreator nego sto je bio, da bi i on igrao pik itditd, narocito kad pogledas odakle je bogdan poceo. bogdan na kraju jeste postao kompletniji napadac, ali postao je i lebron spram dzordana (mil@n stop) pa mi nije to argument da se zakljuci rasprava u njihovu korist.

s druge strane, dve stvari u kojima je meni psd jasno bolji igrac cak i u tom vakuumu jesu ulaz/napadanje obruca i 1na1 odbrana. bio je atleticniji i eksplozivniji (prvi euro bek dvometras takvih karakteristika da ja znam) sto mu je omogucavalo da mu prodor bude jace oruzje nego bogdanu (kome jasno fali prodornosti - PSD bi resio i dimeca 17e i seibutisa 15e), a sto mu je naravno pomagalo i na drugoj strani terena. Bilo je to i do razlike u pristupu, Danilovic je vise voleo da igra odbranu, imao vise tog terijerskog mentaliteta a bogi je lenji lav (pun intended milosice) kome je dugo bas sevao paja da se iscima na manje glamuroznom kraju parketa

Edited by spaceploitator
  • +1 5
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...