Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

U seniorskoj nije, ali i nije bio MVP EL u to vreme, već lik koji se pronalazi posle povrede ukrštenih ligamenata i lutanja. 

Posle dva vrhunski odigrana F4 za redom, ne može da se kaže da je sisa, ali ostaje da u reprezentaciji nađe svoj zen i odigra na tom nivou. 

Između ostalog i zbog toga bih voleo da je Bogdan tu, da ga rastereti. 

Ali šta je tu je. 

Edited by Gale
Link to comment
2 hours ago, Mil@n said:

Morate razumeti da je igranje u repki dupe glava u odnosu na klubove. Em se retko sastaju, praktično nikada ne igraju u istom timu, menjaju se treneri, menjaju se saigrači, pritisak igranja je specifičan i jako velik, em igraš za naciju a pogotovu kod nas gde igraš za naciju koja je navikla na trofeje i ne jebe ništa osim zlata. Pripreme su enormno kraće, znamo svi da se Yu repka spremala i po 6, 8 meseci za neka takmičenja, itd, itd. Treba li veći pokazatelj od Micića koji je u praktično životnoj formi.

 

Jokić u tim uslovima može da igra uvek dobro, prosto jer je bog košarke, za neke od ostalih kojima su i posle ovih utakmica i dalje poprilično nedefinisane uloge i minutaže, malo teže će da ide. Ostaje da se molimo da će od sporednih igrača osim Jokića /pa i Lučića i Micića koji će sigurno imati jaku minutažu, + naravno i Kalinić/ imati pre svega dobre šuterske dane, osim skoka i tranzicije, to je poslednji deo svetog trojstva koji ako popravimo, ne gine nam barem finale. 
 

a može li na četvorku taj tvoj bog košarke :fantom: 

  • Haha 2
Link to comment
1 hour ago, Rumpelstiltskin said:

Da li je Vasa ikada pokidao u repki ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk
 

 

Za sada nije. Ima nikad veću šansu da na ovom takmičenju to promeni i dokaže se.

Link to comment
Da li je Vasa ikada pokidao u repki ?

Sent from my MI 6 using Tapatalk


U bitnim susretima, Bjelica nikad a Vasa za malo.

Počinje...uh, Česi nam namotali himnu na sedamdes-dva...



Link to comment
U bitnim susretima, Bjelica nikad a Vasa za malo.

Počinje...uh, Česi nam namotali himnu na sedamdes-dva...



EP 2015, Bjelica unakazio Špance u uvodnom meču

Sent from my MI 6 using Tapatalk

  • +1 1
Link to comment
ma bjelica bio najvazniji igrac reprezentacije ta dva leta, cu nije pokidao. 
Bjelicin kvalitet je nesporan ali iz ugla ,,pokidao u repki" mislim da u bitnim tekmama u zavrsnicama ima rekord od 12 poena...solidno ali daleko od ,,pokidao" u odnosu na njegovu klasu... A znao je u grupi, kvalifikacijama i pripremnim da ubaci i 23...



  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...