Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Nama najvise fali siguran suter na dvojci ili trojci koji kad udje u seriju ne masa. Nevidjen peh je da se ne mozemo godinama okupiti u najboljem sastavu. Da je samo Bogdan tu...

 

Mada  ko zna, mozda neko i poludi neocekivano kao u rep. Sloveniji one godine...

  • +1 2
Link to comment
Just now, bags said:

Nama najvise fali siguran suter na dvojci ili trojci koji kad udje u seriju ne masa.

Sto je najjace, Gudura je bukvalno jedan od najboljih na prvenstvu u tom smislu i na tim pozicijama, ali da, Bogdan bi bio doslovno najbolji.

Link to comment
6 minutes ago, Milošica said:

Sto je najjace, Gudura je bukvalno jedan od najboljih na prvenstvu u tom smislu i na tim pozicijama, ali da, Bogdan bi bio doslovno najbolji.

 

Meni je on choker oduvek ... Nisam gledao otkad se vratio u evropu ali kad on opali u kljucnim momentima moj mozak vec isprojektuje sliku prvog obruca. :(

Edited by bags
Link to comment
5 minutes ago, bags said:

 

Meni je on choker oduvek ... Nisam gledao otkad se vratio u evropu ali kad on opali u kljucnim momentima moj mozak vec isprojektuje sliku prvog obruca. :(

Ja kao navijac Partizana imam drugacija iskustva, nazalost :D

 

I on kao i Vasa zapravo bas vole odgovornost. Kao sto je Miloje pricao za Vasu, i Gudura se najbolje snadje kada mu das veliku ulogu i slobodu, prosto psiholoski, da ne razmisljaju da ce posle jednog promasaja zaglaviti klupu. Otud njihove lose igre za repku u nekim ranijim ciklusima, kada su (opravdano) Teo i Bogdan bili ispred njih.

Edited by Milošica
  • +1 4
Link to comment

Gudura s 20 godina resavao EL tekme i tekme za titule

Nisam ga dugo gledao, nadam se da ce imati super prvenstvo i da se popravio pre svega u odbrani i donosenju odluka, tu je pre bio pakao 

  • +1 2
Link to comment
2 minutes ago, Plajvi said:

Gudura s 20 godina resavao EL tekme i tekme za titule

Nisam ga dugo gledao, nadam se da ce imati super prvenstvo i da se popravio pre svega u odbrani i donosenju odluka, tu je pre bio pakao 

Popravio se i u odbrani i u donosenju odluka(posle Jokica i Kalinica je najzrelije izgledao).

Edited by Milošica
  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Milošica said:

Ja kao navijac Partizana imam drugacija iskustva, nazalost :D

 

A ja navijam za KK Derventu... :fantom:

 

Ne secam se ja nekih ubitacnih Gudurinih partija ali dobro... Neka sad proradi bice mu oprosteno...

 

Link to comment
25 minutes ago, Joe D said:

svasta je on, ali choker nikad nije bio.

Sem kada igra za reprezentaciju, tu izgelda kao najgori igrac takmicenja. Bas je jezivo izgledao, ima neku mentalnu blokadu i nadam se da je to prevazisao. 
 

On i Vasa su kljuc, jos uvek nisu pokazali da mogu da odigraju na nivou na kom su bili u klubovima.  

Edited by Кристофер Лумумбо
  • +1 3
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...