Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

najveci izazov ce biti ne izarciti lucica i kalinica, posto ce sa ovakvim sastavom morati da peglaju po 35 minuta kad bude tvrdo. tako da ce kari verovatno malo i koristiti postavke sa tri beka, koje je rekao da nece da koristi.

 

e: vodio bi tri centra, to moras da radis ako neces da zavrsis sa dedom da igra centra ako se nesto ne daj boze desi. da je bjelica u stanju, on bi bio taj osigurac, a dobric bi verovatno isao umesto dede. ovako je jedino pitanje sto ristic umesto petruseva, mada ja bas nisam fan ovog drugog, pa mi nije nesto sokantno.

Edited by Joe D
  • +1 6
Link to comment
53 minutes ago, pbg12345 said:

bilo bi odlicno da ide bjelica, sto zbog njega samog, sto zbog ekipe

treba ovoj ekipi 1 takav, prilicno je ovo mlada neiskusna grupa igraca za ovu vrstu takmicenja

a gluposti su da ce on toboz preceniti svoju ulogu i time naneti stetu

 

steta jedino sto to verovatno znaci da ne ide kuridza, a to bi mogla biti 1 bas lepa prica, da ne kazem holivudska :D 

Kako neiskusna, najmlađi igrač ima 25 godina, prvi sledeći 27. Nisam računao, ali prosek nam je jedno 28 -29. 

 

Al slažem se da je šteta što Beli ne može.

Link to comment
31 minutes ago, Heaviside said:

Kako neiskusna, najmlađi igrač ima 25 godina, prvi sledeći 27. Nisam računao, ali prosek nam je jedno 28 -29. 

 

Al slažem se da je šteta što Beli ne može.

pa jbg, polovina su debitanti ili su eventualno imali mizernu ulogu za reprezentaciju na velikim takmicenjima

ali ok, preterujem i ja malo, ionako ce  ona druga polovina izneti 90%+ bitnih takmicarskih minuta

  • +1 1
Link to comment
Kako neiskusna, najmlađi igrač ima 25 godina, prvi sledeći 27. Nisam računao, ali prosek nam je jedno 28 -29. 
 
Al slažem se da je šteta što Beli ne može.
Svi bitni igrači su u svom prajmu, dobra ja prilika da se ide jako i do samog kraja. Da je Bogdan tu, bili bi definitivno prvi favoriti. Naravno, pitaće se i drugi.

Sent from my Redmi Note 9S using Tapatalk

Link to comment
2 hours ago, goofs said:

 

Ako doguraju do 1/4f da se sutiraju u dupe od srece. Previse tanki i zeleni pod kosem.

Pa imamo dve u najmanju ruku ok reprezentacije. Svakako obe bolje od Belgije. Vise mi je poenta bila da pokazem da imamo veliki broj dobrih igraca, svih generacija i da porazi protiv Belgije ne znace da nam kosarka propada, kako su neki kukali posle poraza, nego da su FIBA idioti.

 

Nerealno je ocekivati da imamo 100 dobrih igraca.

Link to comment

Ristić će u grupi sigurno dobiti minute da nam u garbidžu neko od priučenjaka ne izlomi Jokića...posebno dok Milutinov ne prezdravi. Ako toliko nume...neka bude Deda.

Послато са Redmi Note 8T помоћу Тапатока

Link to comment

Originalno sam bio ZA da se Bjelica prvi odstrani, nakon izdanja iz 2019. i iz kvalifikacija, pre Teodosića. Ali u poslednje vreme sam postao sklon ideji da bi bio taman za drugu petorku, sa Milutinovim i Lučom (koji je, kao i Kalinić, član obe petorke), sa očekivano slično dobrim dejstvom kao Gudurić. 

Ali jbga sad. 

Malo smo tanušni, ali kad pogledam sastav iz 2017. , ovo je dream - team...

Link to comment

Tanušni smo ako je standard apsolutni favorit za zlato, koje nismo osvojili 20 godina tako ne vidim zašto bi to bio slučaj. Jedina velika šteta ovde je što fali Bogdan, ali bila bi šteta i da fale Kalina, Micić, Jokić, Lučić... Svima uvek neko fali, neka bude Bjelica, mogla je i gora nesreća da nas snađe. 

 

Strepim od četvrtfinala sa Litvanijom, to ako dobijemo mislim da idemo jako do kraja. Svakako smo favoriti za medalju, a uz Grčku i za zlato. Malkice ispod su Francuska i Slovenija. Top prvenstvo će da bude. Setite se samo sastava ekipa one godine kada smo izgubili finale od Slovenije.

Edited by Heaviside
  • +1 4
Link to comment

Bjelica od 2015. nije odigrao nista spektakularno za momcad, mozda neke tamo Angole, i nije neka velika tragedija 

Vazno je da Jare dobro igra u kontinuitetu, i naravno da bude zdravlja 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...