Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1009

  • pbg12345

    961

Znam ono što je objavljeno u medijima, da je dobio udarac i da je na tom mestu izašao hematom.

Otkuda ti ideja da mislim da je njegova odluka? Konstatujem da je hematom od pre pola meseca poprilično neverovatan razlog za propuštanje takmičenja.

Link to comment
1 hour ago, Dankan Ajdaho said:

Znam ono što je objavljeno u medijima, da je dobio udarac i da je na tom mestu izašao hematom.

Otkuda ti ideja da mislim da je njegova odluka? Konstatujem da je hematom od pre pola meseca poprilično neverovatan razlog za propuštanje takmičenja.

Znaš samo da je imao neki hematom pre dve sedmice i ništa više. Hoću da kažem da je to premalo informacija za bilo kakve zaključke i čuđenja sve i da si ortoped svetskog renomea i vrhunski košarkaški trener u jednoj osobi.

Edited by Heaviside
Link to comment

Povređen je čovek, koji je inače sklon povredama, odigrao samo prvu pripremnu utakmicu i pod znakom pitanja je od tada. Možda se donekle i oporavio, ali je selektor procenio da je bolje da vodi nekog ko je već u punoj takmičarskoj formi nego njega da čeka da se povrati i uigra. Ne razumem šta te čudi.

 

Što ne napišeš na šta tačno ciljaš? Stvarno ne razumem.

-mogao bi da igra ali je previše svilen, ne toleriše bol? 

-ne voli ga selektor?

-ima ozbiljnu povredu ali lažu da je samo hematom od udarca u pitanju?

-nešto deseto?

 

Jebaću te ružno za ovo trošenje bitova ako Kari povede Nedovića :D

Edited by Heaviside
  • +1 1
  • Haha 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...