Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

Šteta što je Moka vodio taj tim. Opet, pitanje da li bi ga bilo ko drugi takvog selektirao.

 

Nije ga ni Moka selektirao, taj spisak je postojao u savezu, odnosno malo širi. Moka je samo odlučio da ga povede. A hteo je i mnoge druge koji nisu hteli. Znam da vreme romantizuje sve, ali nema baš nikakve potrebe da se romantizuje najniže dno naše košarke.

Link to comment
  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Jel to na istoj konferenciji na kojoj je odjavio Mitrovića, on kenja o mladim igračima? Koje neposobno nekompetentno mučko đubre

Edited by levi
Link to comment

Jel to na istoj konferenciji na kojoj je odjavio Mitrovića, on kenja o mladim igračima? Koje neposobno nekompetentno mučko đubre

 

Ja sam više za to da vidimo šta će da urade tamo pa da se onda neko naziva nekompetentnim i nesposobnim.

Link to comment

Koliko besmislenog i glupog proseravanja, svaka sitnica se stavlja pod lupu i pravi ne znam kakav skandal. Da je Duda vukao potpuno iste poteze za svaki bi se našlo racionalno obrazloženje.

Link to comment

Nije ga ni Moka selektirao, taj spisak je postojao u savezu, odnosno malo širi. Moka je samo odlučio da ga povede. A hteo je i mnoge druge koji nisu hteli. Znam da vreme romantizuje sve, ali nema baš nikakve potrebe da se romantizuje najniže dno naše košarke.

 

Otkud ti ideja da romantizujem bilo šta? To je bio debakl. Izgubili smo od Izraela utakmicu za drugi krug. Doduše, protiv branioca titule odigrali smo preko očekivanja.

 

Da li je Slavnić najniže dno, to ne znam, ali je dno koje jedva da se može nazvati faktorom u našoj košarci u poslednjih 30 godina. O fantonskim spiskovima u fasciklama saveza ne bih da govorim. On je izvršio smenu generacija i pozvao brdo mladih igrača u do tada najmlađu reprezentaciju koja je ikada otišla na završni turnir. To je nažalost jedina pozitivna stvar na tom prvenstvu.

Link to comment

Jel to na istoj konferenciji na kojoj je odjavio Mitrovića, on kenja o mladim igračima? Koje neposobno nekompetentno mučko đubre

Druze, pricas o djordjevicu, samo da te podsetim.
Link to comment

Koliko besmislenog i glupog proseravanja, svaka sitnica se stavlja pod lupu i pravi ne znam kakav skandal. Da je Duda vukao potpuno iste poteze za svaki bi se našlo racionalno obrazloženje.

 

To je zato sto Duda nikad sebi ne bi dozvolio da otpili mladog igraca i da odmah posle toga kaze - vodio bih ja njega ali ga je upropastio onaj dunster Radonjic, jebo ga Lipovij da ga jebe.

Link to comment

Otkud ti ideja da romantizujem bilo šta? To je bio debakl. Izgubili smo od Izraela utakmicu za drugi krug. Doduše, protiv branioca titule odigrali smo preko očekivanja.

 

Da li je Slavnić najniže dno, to ne znam, ali je dno koje jedva da se može nazvati faktorom u našoj košarci u poslednjih 30 godina. O fantonskim spiskovima u fasciklama saveza ne bih da govorim. On je izvršio smenu generacija i pozvao brdo mladih igrača u do tada najmlađu reprezentaciju koja je ikada otišla na završni turnir. To je nažalost jedina pozitivna stvar na tom prvenstvu.

 

Okej, ali kad kažeš da je neko "selektirao" tim, to znači da je neko znao šta radi, analizirao i na kraju odabrao igrače prema ciljevima prvenstva i dugoročnoj strategiji. Ne znam odakle si, ali ako si iz Beograda, neće ti biti teško da naletiš na Moku u nekom od kafića u koje dolazi. Prilično je komunikativan i otvoren za razgovor, pa sedi malo, popričaj s njim o košarci.

Pa onda potraži negde neko dobro mesto za terapiju.

Link to comment

To je zato sto Duda nikad sebi ne bi dozvolio da otpili mladog igraca i da odmah posle toga kaze - vodio bih ja njega ali ga je upropastio onaj dunster Radonjic, jebo ga Lipovij da ga jebe.

Đorđević naravno ništa slično nije rekao.

Link to comment

pa sad ...

 

"Nama ne treba Lipovij"

Selektora su podsetili da je u reprezentaciju ušao u sa 18 godina i upitali zašto sada nema tako mladog igrača?

"Mladim igračima nedostaje šansa u našim klubovima, bio bih presrećan da mogu da gledam talentovane klince u našim klubovima, ali umesto njih gledam Lipovija. Nama ne treba Lipovij, jer u Srbiji imamo mnogo takvih i boljih klinaca, kao što je na primer MVP iz Milana (košarkaš Crvene zvezde Vojislav Stojanović, koji je bio najbolji igrač fajnal-fora juniorske Evrolige)

 

 

prejadno, nije uopšte bilo potrebno da govori ime

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...