Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Sale: "Naši mladi igrači ne igraju u klubovima. Ja hoću da ih gledam na terenu, a ja gledam Lipovija. . ."

 

Sale: "Teo kada je došao na pripreme, bio je ubedljivo najspremniji igrač u timu, fizički"

Link to comment

Sale: "Naši mladi igrači ne igraju u klubovima. Ja hoću da ih gledam na terenu, a ja gledam Lipovija. . ."

 

Sale: "Teo kada je došao na pripreme, bio je ubedljivo najspremniji igrač u timu, fizički"

 

Vazno je da je video Jovica i mladjanog Raska Katica.

Link to comment

 

 

"Mitrović je mnogo dao, po mom mišljenju bolji je sad nego na početku priprema, ima veliku perspektivu na zahtevnoj, a nama preko potrebno poziciji snažne dominantne četvorke. Zbog raznih fizičkih stanja odlučili smo da on ne ide. Ovo je bila teška odluka, zbog igrača koji daje mnogo, ali doneta je i zbog analize rivala i onoga što nam je potrebno protiv njih", rekao je Đorđević.

 

 

Meni ova izjava tačno liči na ono što sam napisao da će da igra sa Katićem/Štimcem/Krstićem na 4 protiv Španaca. Mislim spominje snažnu dominantnu četvorku,ne verujem da misli na Birčevića.

Link to comment

Sale: "Naši mladi igrači ne igraju u klubovima. Ja hoću da ih gledam na terenu, a ja gledam Lipovija. . ."

 

 

Kako se kvalitetno prosrao sa Lipovijem i njegovom minutažom od 5 minuta po tekmi. 

 

Bitno da je video Jovića, Kalinića i Birčevića, trio iz Radničkog koji je prošle sezone sa Mutavim igrao očajnu košarku.

Link to comment

Meni Mitrović već sada bolji od Birčevića, a da ne pominjem Savanovića kog je Đorđević elegantno odjebao. Jedino da se nadamo da Bogdanović poludi, pošto cenim da će Teo i Bjelica da odigraju šta treba.

Link to comment

A inače je i više nego očigledno da su nam centri odbrambeno krš, dok Luka igra odličnu odbranu. Ništa ja ne verujem njegovim izjavama, cenim da je izbacio Luku po "starešinstvu."

Link to comment

Ова изјава о Липовију је кењање на квадрат. И исто таква глупост је невођење Митровића. Тачно не требају бивши велики играчи да буду селектори, згаде ти се и они које си као клинац ковао у звијезде.

Link to comment

Vodi Katića kao četvrtu peticu, a Mitrovića izbaci i onda su mu klubovi krivi što nema mladih igrača u timu.

Inače, mislim da od 1995 do sada nikada nismo vodili četiri klasične petice na neko takmičenje. Ispravite me ako grešim.

Link to comment

Mislim da je Tomašević 95. još bio kao četvorka, i da je na turniru to i igrao, ono malo što je igrao. tek kasnije se on profilisao u čistu peticu.

 

Prošle godine smo imali 4 petice (Krstić, Katić, Štimac, Gagić), druga je stvar što su drugi i četvrti korišćeni i kao četvorke.

Edited by Nikodije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...