Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Ne znam, ja sam mislio da nije pozvan.

 

@timmi

 

A ako odu na prvenstvo sa 4 petice, a igraju sa jednom onda su kao normalni? Nenormalni su kao god da okreneš.

Link to comment

ziheraski izbacili najmladjeg, nema sta da se duma. Bjelica ce pokrivati vise od pola vremena cetvorku, gledace se mnogo vise Simona na 3, tako se meni cini. Ovo sa Stimcem na 4 mozda i isproba jednom dvaput.

Link to comment

Pa naravno da nisu normalni. Nismo mi Amerika pa da možeš da se odričeš igrača unapred jer eto misliš da će neko drugi moći to da odigra. Kšiševski može naknadno posle mesec dana  kad ga ispali Durent da pozove Geja,čoveka koji prima 20 miliona godišnje i on dođe a Đorđević ne može da pozove Savana kad ga ispali Novica posle 2 dana.

Link to comment

ziheraski izbacili najmladjeg, nema sta da se duma. Bjelica ce pokrivati vise od pola vremena cetvorku, gledace se mnogo vise Simona na 3, tako se meni cini. Ovo sa Stimcem na 4 mozda i isproba jednom dvaput.

 

Ovako bi moralo da bude ako hoćemo nešto da uradimo. Mora Bjelica jednostavno da igra 4 i to je kraj. Mada ja mislim da nema šanse da će da ga stavi na 4 protiv Španaca.

Link to comment

ma kako nema sanse, covek godinama igra na poziciji cetiri i najbolji je igrac na toj poziciji kog imamo. koga treba da stavi protiv najjacih protivnika?

Link to comment

Pa naravno da nisu normalni. Nismo mi Amerika pa da možeš da se odričeš igrača unapred jer eto misliš da će neko drugi moći to da odigra. Kšiševski može naknadno posle mesec dana  kad ga ispali Durent da pozove Geja,čoveka koji prima 20 miliona godišnje i on dođe a Đorđević ne može da pozove Savana kad ga ispali Novica posle 2 dana.

 

haha, jbt, istina je :isuse:

Link to comment

Spustao je sad na ovoj zadnjoj utakmici Stimca na cetvorku, jedino ako ne planira to cesce da radi

Cudna odluka svakako i nadam se da ne znaci da je Krle u losijem stanju nego sto se ocekivalo

 

Upravo i mislim da je ovo odluka iznudjena zbog Krleta i da ce on vrlo malo igrati u grupi. Mozda cak i preskociti utakmice sa Egiptom i Iranom..

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...