Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

U grupi dobijamo Egipat i Iran, ako sam dobro video. Ostalo duvamo...Francuska, Spanija, Brazil...

 

To ne bi bilo loše, tako izbegavamo Španiju u četvrtfinalu. -_-

Edited by Nikodije
Link to comment

steta sto smo ovako sjebani, ona druga grupa je idealna za ukrstanje i mogu lepo da se poklope kockice do polufinala.

Link to comment

Da, baš šteta. Posle žreba sam mislio da je medalja uz malo sreće dostižna. Nismo velesila ali bi mogli da budemo u vrhu kada bi iskoristili sve trenerske i igračke potencijale koje imamo.

Link to comment

Da smo poveli i Bobija kao petog centra moglo bi komotno da se kaze da smo poveli sve zdrave centre koje Srbija ima a igraju makar nekakvu kosarku. Samo je Mihajlo Grusanovic otpao.

Link to comment

Meni od pocetka priprema jasno da mitrovic u ovom trenutku ne moze da pruzi reprezentaciji ono sto je potrebno, ali vodjenje 4 centra je jos cudnija odluka.

Link to comment

Bas cudna odluka, zivo me zanima sta planira da radi sa 4 centra, od kojih nijedan ne moze da se spusti na 4.

Salence definitivno ostavlja utisak nevidjenog dunstera, covek pojma nema sta radi, potpuno se pogubio. No, da vidimo... Mozda Simon, Birca i Rasko podivljaju  :D

U svakom slucaju, ovo ne mirise na dobro. 

Link to comment

Spustao je sad na ovoj zadnjoj utakmici Stimca na cetvorku, jedino ako ne planira to cesce da radi

Cudna odluka svakako i nadam se da ne znaci da je Krle u losijem stanju nego sto se ocekivalo

Edited by Giggsy
Link to comment

Pa spuštaće na četvorku jer će Bjelica morati trojku. Ne bi me čudilo da spušta i Krstića i Katića na 4. Iako je poznato koliko Krstić ne voli da igra 4. Imaćemo težak spacing problem ako bude tako i da nema Tea mislim da bi igrali najružniju košarku ikad u napadu. A opet sa Teom i Krletom teško da možeš da igraš na koš manje. Kao što rekoh,sjebani smo,ali su i drugi sjebani. Ne vidim šta je dobro što se ukrštamo sa ovom grupom gde su Hrvati i Grci. Kakav je drugi deo kostura,ovaj naš je mnogo težak. Brazil malo diže formu ali su se generalno raspadali tokom priprema,Francuzi takođe. Tako da nam ostaju Španci. Možemo komotno biti drugi u grupi. Ako bude tako,na koga bi ukrštali u četvrtfinalu po ovom retardiranom sistemu,opet Španci ili prvi iz B grupe?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...