Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

bem li ga, nešto mi kao u sećanju da je bila neka svađa sa Dudom, ali i to je manje bitno...

 

 

Sve u svemu, podrškatm Saletu.

 

Ovoga se i ja secam, raspravljao se sa Dudom oko necega, a to je tad bilo "skandalozno" posto klinac od 22 ne sme da se raspravlja sa Dudom. Isto je cini mi se radio i kod Moke 2 godine pre. 

Ima mali prgav jezik, treba ga odstraniti definitivno.

Link to comment

Sale bi bio kriv da je presao preko ovakog ponasanja Micova, pa da posle svetskog slusamo "mislio sam da ce ispostovati dres i sl". Da je Zeljko na pripremama pre prvenstva u Novom Sadu uradio slicno, ne bi imao onu sramnu konferenciju posle. A i verovatno bismo bolje prosli..

Link to comment

ne vidim kako bi smo bolje prosli, vrv bi ispali u osmini finala sto bi opet bilo proglaseno za katastrofu jer smo svi ocekivali zlato. Zeljko jeste pogresio sto nije izbacio tu petoricu sa priprema ali ne smatram da je pogresio konferencijom. Koliko se secam nijednom nije rekao da ni on nije kriv zbog rezultata koji se desio, preuzeo je odgovornost, dao ostavku.Poredio je sopstvene rezultate kao trener s tim igracima, jbg moze mu se, najtrofejniji je. Kari je onog balavca izbacio sa prvenstva i osvojio trofej, jbg nije izbacio Jarica, Divca, Peju ili Gurovica. I ranije je bilo sranja ali se cutalo zbog vrhunskih rezultata. Sada vise nemamo ni toliko dobrih igraca a rezultata jos manje...

Link to comment

Željkova konferencija je najbedniji javni nastup u istoriji sporta.

 

Ovo sad je za to limunada. Micov okrenuo leđa, Sale krenuo da ga zaustavi, Muta rekao kojićenamkurac i idemo dalje.

Link to comment

Osim Tea, srpska košarka i tako nema igrača za kojim se može naročito tugovati kada ga nema. Jal je Micov, jal je Kalinić, nije neka senzacionalna razlika. Ako ovaj postupak ojačava timski duh i tenerov autoritet - pozdravljam. Bolje imati prosečan tim bez trule jabuke, nego prosečan tim sa trulom jabukom.

 

Ako Teo bude dovoljno spreman, ulazimo u 1/4, čak i sa šansama da se borimo za 1/2 ako izbegnemo Španiju, ako ne - 1/8 je realan domet. Simple as that. Rekao bih da odavno nismo imali situaciju u kojoj toliko zavisimo od jednog igrača.

Link to comment

Sećate se kako je tim traljavo odigrao prvu fazu u Indijanapolisu? Uostalom, zato smo odmah naleteli na Amere u eliminacionom delu. I da nije bilo ludila Gurovića, Bodiroge, Jarića, Divca, danas bi se druge stvari pisale o Kariju, verovatno bi se pričalo kako sa onako sjajnim timom nije došao ni blizu medalje, kako se svađao sa igračima (Radmanović) ...

 

Šta je poenta ove priče - u sportu je stvarno tanka granica između heroja i tragičara ... Po meni, Gurke i Bodibond spasli su tim od debakla protiv Amera (u smislu ranog ispadanja), a ne Pešić ...

 

Tako će biti i sa Saletom - ako bude dobar rezultat, niko se više neće sećati Mucova. Ali ako dođe do neuspeha ...

Link to comment

Osim Tea, srpska košarka i tako nema igrača za kojim se može naročito tugovati kada ga nema. Jal je Micov, jal je Kalinić, nije neka senzacionalna razlika. Ako ovaj postupak ojačava timski duh i tenerov autoritet - pozdravljam. Bolje imati prosečan tim bez trule jabuke, nego prosečan tim sa trulom jabukom.

 

Ako Teo bude dovoljno spreman, ulazimo u 1/4, čak i sa šansama da se borimo za 1/2 ako izbegnemo Španiju, ako ne - 1/8 je realan domet. Simple as that. Rekao bih da odavno nismo imali situaciju u kojoj toliko zavisimo od jednog igrača.

Pricamo o igracu u prvoj petorci CSKA.

 

Slazem se sa celom pricom, trebalo ga je izbaciti, ali pricati kako ne ume da igra kosarku je bezveze.

Link to comment

Gde sam napisao da ne ume da igra košarku? Dobar igrač, ali daleko od toga da nešto garantuje. Više bi smetao svojom šabanskom pojavom nego što bi doneo samim košarkaškim kvalitetom. Očigledno je to Saletova procena.

Link to comment

Meni samo nije jasno zasto Sale lepo ne izadje i kaze - izbacen je zbog toga i toga.Spominje peskir, bacanje, rusenje autoriteta a s druge strane Micov odgovara da svega toga nije bilo.Kari je imao velike igrace, rezultat pa odstranjivanje igraca pozdravljeno je sa odusevljenjem, slicno i kod Dude i Robije kad Sale i PSD nisu uopste govorili pa se to uopste nije primetilo na terenu i nije se narusila atmosfera, jbg bili smo prejaki. Sale je za kratko vreme napravio 4 gluposti a ne verujem da je neko ovde siguran da on moze da napravi odlican rezultat, jbg nije ovo dobro

Link to comment

Ma jede govna micov, na slici se vidi da drzi peskir, a on izjavio medijima da ga nije drzao. Na kraju krajeva, da je sacekao ekipu posle utakmice, ne bi ga ni izbacio iz ekipe. U situaciji u kakvoj smo, bezveze je pricati o tome da li nam Micov donosi kvalitet na terenu ili ne, ali je ipak uspeo da pokaze koliki je magarac i nema tu sta posebno da se stavlja na dusu selektoru.

 

samo me po hiljaditi put fascinira kako neko misli da jedan jebeni Dusan Ivkovic nije mogao sa tim likovima i njihovim nicim izazvanim sujetama da izadje na kraj, a Djordjevic je smeker, davao koseve, bio na reklamama, pa ce on moci. Da oduzmes Teodosica, Krstica i Bjelicu, ostatak koji je tu prosao poslednjih godina ne bi bio go kurac da im oduzmes reprezentaciju, a upravo se ova trojica najbolje odnose prema istoj.

Link to comment

ja koliko sam skontao on je izbačen u svlačionicu i onda se istuširao i majstor otišao ne sačekavši ekipu. pa ne znam kome bi to moglo da se toleriše. ali da nam pravi problem,pravi se,ne treba da se pretvaramo ni tu. mnogo smo tanki sada spolja. imamo 4 beka od kojih dvojica ne bi mogla da ubace nešto spolja pa da im život zavisi od toga. moraće verovatno i bjelica češće da ide na trojku,što je takođe priličan problem po meni. itd itd. za tea verujem da će biti top,ali ako krle ne bude na nivou,osmina finala nam je plafon. naravno,pomaže što se maltene sve ostale ekipe sem španaca raspadaju. neke po sastavima neke po igri. 

Link to comment

Tanki smo u napadu prilično. Čini mi se da će bar dvojica od četverca Teo, Bogdan, Bjelica, Krstić uvek morati da budu na terenu, jer ako trojica od te četvorice budu istovremeno na klupi, porađaćemo koševe. A ni odbrana nije tako dobra, videlo se juče. Naši visoki su sramotno loši defenderi.

 

Ovako kad se kaže, ispada da smo vrlo limitirani na obe strane. Neka bude da je to loš utisak koji je ostao od juče, zajedno sa Micov situacijom.

Edited by Nikodije
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...