Jump to content
IGNORED

Košarkaška Reprezentacija Srbije


Joe D

Recommended Posts

  • Replies 28.3k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Joe D

    1671

  • theanswer

    1215

  • goofs

    1007

  • pbg12345

    963

Micov: Možda je bio prenervozan

 

Vladimir Micov kaže za B92 da će poštovati odluku selektora Aleksandra Đorđevića da ga izbaci iz tima, ali demantuje da je bilo bacanja peškira i ružnih reči.

 

“Ne želim da ulazim u dublju analizu. Pročitao sam šta je Sale izjavio u vezi sa mnom – hoću da demantujem da sam bacio peškir, do toga nije došlo, nisam peškir ni imao u rukama. Drugo, pojedini mediji preneli su da je došlo do razmene vulgarnih reči, to se nije desilo ni sa jedne strane, nije bilo nijedne ružne reči“.
 
“Bili su ljudi u Pioniru, ne moram da ulazim u detalje, sve se videlo. Da li je on bio prenervozan zato što smo gubili i što smo igrali loše... Ne želim da ulazim u njegove trenerske kvalitete, šta i kako dalje, to je to“, rekao je Micov u izjavi za B92. 
 
Krilni košarkaš kaže da je imao veliku želju da nastupi na Svetskom kupu u Španiji. 
 
“Kada je reč o mojoj želji da igram za reprezentaciju, mislim da dovoljno govori to što su mi doktori naredili striktno mirovanje u trajanju od tri meseca, a ja sam na ličnu odgovornost došao na pripreme od prvog dana. Toliko što se tiče moje želje, ali moram da ispoštujem selektorovu odluku da me skrati sa spiska. Želim momcima uspeh na Svetskom prvenstvu“, 
 
Na pitanje da li postoje izgledi da se situacija izgladi, novi igrač Galatasaraja je odgovorio: 
 
“Selektor je to jednostavno izjavio i ’ćao’. Mene niko nije pozvao telefonom, niti on, niti bilo ko iz Saveza. Sve što znam pročitao sam u medijima, a tu piše da je to konačna odluka i moje je da je prihvatim bez pogovora“, zaključio je Micov za B92. 

 

Link to comment

Simptomatičan je ovaj deo Micovljeve izjave gde kaže da je bio povređen, ali da je na sopstvenu odgovornost ušao u pun intenzitet priprema. To je potpuno na liniji mojih sumnji iz prošlog komentara da od početka nije bilo harmonije i da je bilo tihih gunđanja što neki igrači imaju poseban tretman ...

Link to comment

Nekako smo više delovali kao tim dok su Krle a posebno Teo bili van stroja. Reakcija Micova možda je nosila i poruku koja glasi: Mi ovde deremo dva meseca kao konji, ali to ništa ne vredi kada su minutaža i beskrajni kredit rezervisani za neke druge ...

 

Zaključak: previše se čekalo Tea i Krleta! Zašto Sale nije, kada je shvatio da će njih dvojica propustiti skoro kompletne pripreme, jednostavno rizikovao i odlučio se da bez njih putuje u Španiju?

zakljucak ti je na nivou boldrikovog cunning plana

Link to comment

Simptomatičan je ovaj deo Micovljeve izjave gde kaže da je bio povređen, ali da je na sopstvenu odgovornost ušao u pun intenzitet priprema. To je potpuno na liniji mojih sumnji iz prošlog komentara da od početka nije bilo harmonije i da je bilo tihih gunđanja što neki igrači imaju poseban tretman ...

 

ne hranite trola, molim vas.

Link to comment

Ne znam samo kako je ocekivao da neko razgovara sa njim kad je lik zapalio iz Pionira posle tusiranja. Mislim nek se nose u kurac sa ovim sranjima i jedan i drugi. 

Link to comment

Iz Micovljeve izjave jedino se da naslutiti da je jedva dočekao ovakav epilog (ukoliko je izjava verodostojna i integralno prenesena).

Isti utisak. Tanki smo svuda sad, cetvrtfinale maksimum. i dobro.

Link to comment

Sranje. Od objavljivanja spiska pa do sada sve same loše vesti i mini skandali. Teško da će izaći na dobro na kraju.

Što se tiče Micova, meni je obično krivica na treneru jer mu je posao da hendluje igrače među kojima uvek ima po koja budala, ali jebeni Micov glumi ludilo već godinama kada je u reprezentacija u pitanju. Što kaže Kojot, trebalo je odavno zauvek da bude precrtan.

Inače, Sale je i Raduljicu na jednoj pripremnoj izpsovao, pa su mu se odmah i on i Jovica Antonic izvinjavali. Raduljica totalno iskulirao.

Link to comment

jbg, Saletu su trebale cele pripreme da skapira ono sto je Duda skapirao posle jednog telefonskog razgovora.

 

A ova reprezentacija sa Tepicem i Savanom recimo bi bila znacajno opasnija od ovakve kakva jeste trenutno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...