Jump to content
IGNORED

Šta vam bolje zvuči?


sloba228

Kako vam zvuči?  

22 members have voted

  1. 1. Kako vam zvuči?

    • "Zenit"
      14
    • "Branik"
      8


Recommended Posts

  • Replies 61
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • shimpr

    10

  • Ryan Franco

    9

  • sloba228

    8

  • ToniAdams

    6

pa objasnio sam posle detaljno zašto. jel taj deo niste čitali?
ma dobro, ništa strašno, recimo da si se malo izleteo, pa povukao ručnu...e, aj' priznaj da je rasplet teme ispao duhovit, mislim, akonto ovdašnjeg forumašenja ;)
Link to comment
Meni je ovo za topik "Razno", praštajte ako grešim. Dakle, voleo bih da saznam šta forumašima bolje zvuči. Bira se ime za nešto (nije mnogo bitno šta) prosto me zanima mišljenje.
e a brate ok sve se zavrsilo, ali sta da je neko pomislio da se bira ime za neko dete...u startu bi odustao od glasanja i podrzavanja jednog od predloga jer kakva su to imena...za decu nisu jel tako
Link to comment
Ako se slože sa statutom, i misle da mogu da doprinesu, mogu i ovi koji su glasali za Zenit. A učlanjenje je i onako besplatno.
ok gde mogu da se uclanim...sta mi treba od dokumenata...ja cu svoju nagradu da iskoristim, a ostali kako hoce
Link to comment

Biće sve na sajtu organizacije. I da, još od prvog vagona sam svestan da se nekolicina vas ovde zajebava,al' kontam da je cinizam 1 odlika ovog foruma."Zenit" je moj predlog, a i video sam ga u tom časopisu.

Edited by sloba228
Link to comment

ja kad cujem da se neko uopste organizuje za bilo sta, jeza me prodje. kakav smo to narod jebote, samo bi se grupisali...a sta je kulturno nasledje srbije uopste? tipa filip visnjic? pa taj je celu karijeru guslao dva tona i pevao neke balade. nidje ritma da te ponose. a plus sto se prica da nije sam pisao ni tekstove vec da mu je tadasnja marina tucakovic pisala sve, a i vecinu melodija je pokro iz nekih starih crnogorskih hitova.koliko mu je samo jadna majka propatila jer se ovaj za motiku nije hvatao, nego samo drndao gusle i lajzao po belom svetu.pre treba da se borite za nasledje tih jadnih zena sto su im sinovi bili nekakvi umetnici ili jos gore istoricaria za ime predlazem - budak

Link to comment
Što se imena tiče - nadglasan sam, ja sad samo mogu da ospem pravednički gnjev, i izađem iz organizacije, al' to bi bilo malo detinjasto. Skrenuo sam im pažnju na postojanje tih bugarskih fašista, ali smo se složili da sa njima nemamo nikakve veze. "Branik" je ime koje je već korišćeno za časopis koji je uređivao Mihajlo Polit Desančić, otud negde motivacija predlagaču za ime. Uostalom, ja nisam fašista, i znam da kolege istoričari i pravnici koji čine NVO takođe nisu.
ako nije tajna, mogu li se izneti neka imena u javnost?
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...