Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

2 hours ago, nisam ja said:

Ju ja probao onaj Panettone. Kakav shite majko mila. 

ti si bre nakrivo bazdaren. :D

 

 

ja pre jedno sat i po mazno pola. drugu polovinu zamoto i odlozio da nije u vidokrugu. videcu kolko ce jos potrajati.

Link to comment

 Još je ovaj s čokoladom. Ima od gore i u sebi jezercad. Al hleb ko hleb je bzvz. 

Čak su mi i oni kupovini kuglovi bolji. 

 

Elem. Danas sandej fandej. 

 

Prvo jeo pogačice s čvarcima na pijageru. Pa otišo u bioskop žđecom. Bila anđelina srozi. Neki sladoled sam dokrajčio što ga đeca izgustiraše. Onda kubik kokica, onda oni naćosi s onim plastičnim sirom. Kokakola, razume se supersize. 

Onda se grebo od dece za neke fiš fingere. I močao leba u mulje s neki začini. 

Onda pristavio juneći gulaš, uz to strošil bocu vina što u lonac što u sebe, pa reko dok sam tu dispečujem petnajstajk penkejksa. 

 

Pako. 

 

Link to comment
17 hours ago, adam said:

bas sam se pre neki dan pitao da li da se zabrinem...

 

 

ni slucajno, lepo je sve sto pises, narocito sto su meni hitovi sezone leblebije i nar, nisi mogo bolje da potrefis :D

Link to comment
 Još je ovaj s čokoladom. Ima od gore i u sebi jezercad. Al hleb ko hleb je bzvz. 
Čak su mi i oni kupovini kuglovi bolji. 
 
Elem. Danas sandej fandej. 
 
Prvo jeo pogačice s čvarcima na pijageru. Pa otišo u bioskop žđecom. Bila anđelina srozi. Neki sladoled sam dokrajčio što ga đeca izgustiraše. Onda kubik kokica, onda oni naćosi s onim plastičnim sirom. Kokakola, razume se supersize. 
Onda se grebo od dece za neke fiš fingere. I močao leba u mulje s neki začini. 
Onda pristavio juneći gulaš, uz to strošil bocu vina što u lonac što u sebe, pa reko dok sam tu dispečujem petnajstajk penkejksa. 
 
Pako. 
 
[emoji23][emoji23]
Link to comment
33 minutes ago, Ras said:

y4mrVpVoo5afR_pzNbljro6hSQq_0JvlJu5ap1le

 

Cvekla!

Uz pomoć šargarepe, crvenog luka, crvene paprike, paradajza, leblebija, ljute paprike, belog luka, đumbira, soli, bibera i kima.

Naaaajs. I ja danas tamanio cveklu al iz tegle. Uz Đenarovu piletinu koja je maestralno ispala.

Pravio i "prebranac", čini mi se da sam rknuo previše paradajz pirea... videću kasnije na šta liči.

29 minutes ago, renne said:

proja, pole, sirevi, clik, blik, mladi luk, slanina, švargla

Nastavi niz? Kulen

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...