Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

pretpostavio sam. garant neces ni recept napisati na odgovarajucem topiku.
Napisaću ti ja recept ako hoćešПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
Link to comment
Napisaću ti ja recept ako hoćešПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
hvala, sad tek videh.
recept za tulumbe ima odlican u pusheru
Hey Franke, min ven! To sam mu i okačio na topiku za recepte :lol:razbio sam prebranac alal mi vera! Edited by maheem
Link to comment

Gospodja Buba je kriva što je jednom okačila recepat za ovaj slatki lebac i što je u mojoj kući izbila tuča oko poslednjeg parčeta u kojoj sam pobedila :lol: i što ću imati 100 kila :( .Šećer mi neće skočiti do nebesa, jer u lebac ide puno cimeta koji isti snižava :D Falim te bože da najzad otopli pa da ne uključim rernu do novembra meseca , ako ovo čudo još jednom spremim gotova sam sa životommbxbi4wxnn7eeqezyqwn.jpgU nedostatku uskog pleha lebac se sasvim lepo razvio i u okrugloj varijanti :)

Link to comment

dzejmi je bob. ja posla da pravim razlijevak, pa se setila njegovog 15 min jela: jorksirski puding (razlijevak), dimljeni losos, neke travke (rukola i sremus kod mene) i recimo grcki jogurt s renom (kefir s vasabijem u mojoj izvedbi, preterala s vasabijem, slinila i plakala). razgaljujuc obrok (uglavnom zbog vasabija, dosta se slini i vristi), izgleda impresivno, pravi se brzinom svetlosti.dzejmi.jpgUploaded with ImageShack.usbonus: dog friendly, pas odlepio.

Link to comment

^^ ooo, divno, taj lebac je 1 sreca neopisiva. sve zasluge naravno idu, da rechemo josh jedared, gospa maxividi, njen izum, ili prepev, ili shtagod, nebitno. pratite gospinog bloga, chista testirana klasika :wub:sto je najgore, ako se nekim chudom ne pozdere josh vreo lebac, odlichno stari, dobar je sjutra i prekosutra. to za taj nemoguci sluchaj...

Edited by thermal bug
Link to comment
dubok naklon za gospa maxividu i od mene. ja pravim slanu varijantu i isto izuva.
sta mecesh u slanu?sace da kaze slan cimet <_< Edited by thermal bug
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...