Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

joj, koje su to cmrljine zelene masline? ja sam navucena na one crne suve i nikako da nadjem neke druge, da malo prosaram... a znam da ima i nekih zelenih dobrih, koje nisu kisele i kao plasticni kornison/kakve su sve one kod mene u banatu/i, vec da imaju pravi ''maslinasti'' uskus. trenutno sam i tu u bg, blizu vera, pa nek me neko uputi koju od onih silnih sorti maslina, pre svegas zelenih, da isprobam /ne mogu bas od svake da probam, pa da malo suzim izbor/. hvala, unapred!

Link to comment

kog vera? ako je ovaj kod zire, ujutro se prosetaj do kalenica i nadji one 2 dalmatinske tezge na kojima se prodaju masline. e pa na nizoj dalmos prodaje pored 10 sorti besmislenih grckih maslina njegove iz skradina, nisu zelene ali nisu ni klasicne crne, nesto izmedju - nesto najbolje u cijeli svijet sto se ima kupiti ovde. maslina je slatka, bukvalno, ako ti zapadne neka od serija koji nije slana. nikakve veze ni sa cime sto si do sada probala na ovu temu.

Link to comment
imas novaca za motovilec?
kilo je nesto tipa 1700, za salatu ne treba sto grama, mogu da prezivim.
joj, koje su to cmrljine zelene masline?
nisu ugaljcrne, al nisu ni zelene, kalamate, na bajloniju ih kupujem, jedina tezga, ima dve vrste, ako odes do tamo kupi sitnije i jeftinije, te su bolje.
Link to comment

Danas sam mutio šlag sa polucrknutim mikserom (radi mu samo jedna vrteška). Trebalo mi je tačno sat da mi se s oproštenjem nadigne, a i otprilike onoliko kalorija koliko sam dobio od ogromantne porcije slatkog šumskog voća sa dotičnim šlagom. Sve u svemu, dobro za dijetu™.

Link to comment

dva slajsa ovsenog hleba od zene iz kioskica sa kalencahalumi iz backog monostora, rastopljen, pa na hlebposkropljeno dobrim origanom sa lezbosasa strane malo izdanaka od fenigrikauz dve solje kafe sa sojinim mlekom, mislim da sam se natovario za celi dan

Link to comment
dve solje kafe sa sojinim mlekom
ne znam dal postoji ista sto me je tako nateralo da se beljim od odvratnosti ko kafa sa sojinim mlekom. nepodnosljivo! ko to pije, ja se vama divim. (ne verujem ni halumiju iz monostora)
Link to comment

ja sam nasao sojino koje vrhunski imitira pravo, kad je u kahvi. ni ja nisam verovao dok ga slucajno nisam kupio.... ono alnaturino nidje veze nema, ali joya natur, pravo dobro!

Link to comment

ja sam probala joju s vanilom, tako prave kafe late u kofi drimu. svasta mogu da podnesem, al to je stvarno bilo grozno...jel bese kad pije soju, jel se covek pretvori u zenu il u muskarca?

Edited by darling
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...