Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Kranjske kobasice (ozi izdanje) presecene na pola uzduzno, smotano u pane di casa hleb, sa dijon senfom. Kad zatvorim oci - ne mozem da razlikujem od bg kobasica sa senfom sa crvenog kioska cca. 1980.

Link to comment
(ona stvar) kurac moj, salatu pojedem u velikim kolicinama i posle 10 min sam gladan kao vuk
pa nisam mislila samo salatu nego uz obrok,ribu,meso,neko jelo..i tako da jede sedam dana i navikne..u ishrani je sve stvar navike i bobami se itekako mogu menjati ako treba..a ne da se imaju trigliceridi i holesterol u 30toj
Link to comment

Mlada jagnjetina marinirana u kuminu, grilovana pa brzo zapecena tek da dobije jos malo korice, nalivena kajmakom...uz to sremus, zelena salata, mlad luk, leba, merloa.

Link to comment
stigla kod pokrajca vec?
ne bih znao, kupio sam u halal ducanu kod djamije. Sve preporuke za jagu, ali sto numeju da je seku...izbegavati secenje kotleta.Update za dostupnost: jaga im stize utorkom i petkom. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Prvo paradajz čorba kuhana od celog pandarajza i sa obiljem svežeg bosiljka pred kraj. Onda teleci karpaćo kojim je umotana nekakva tunjevina/kapar pašteta, mocarela, sušeni paradajizićićićići, dobra sa zrnevljem leba i senfa i ladan švapski vops.

Link to comment
vec sam se zabrinula da me vise ne vole. a sta ima sve u halal ducanu, ne stizem da odem?
Pomenuta jagnjetina 700 din na biranje, a djuture valjda 650, junetina (izgleda vrlo solidno), neke sveze kolbase za koje nisam pitao od cega su ali po boji izgledaju ovcje, cevapi, mlecni proizvodi (kajmak, paprika u pavlaci, sir, jogurt, uglavnom od Zornica iz Tutina), i tako to. Vredi otici ali u pravu je Gaca: siri je izbor u Maksim a Gorkog, kod Sandzaklija. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...