Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

pa da, za navigacijudobila sam 24 h kitchen. kad god ga upalim, vidim onog rudolfa sto prica s desna na lijevo. da li je program stvarno takav ili treba da prijavim kvar provajderu kablovske televizije? mada, dobar je rudolf.

Edited by morgana
Link to comment

ubio sam kakvu sam kombinaciju ramena i thai supe napravioprvo sam od tom ka ga paste, mleka od kokosa, suvih racica, mlevenog lime lista i lemongrassa napravio bazuu to sam ubacio sveze gambore i file lista na kockiceu drugoj serpi sam skuvao soba nudle od heljdepustio sam da provri baza i u to sam rknuo sveze alge (danasnji pazar dana na kalenicu), daikon, sargarepu, brokoli, sremus, blitvu... i odmah tako al dente da ne kazem raw servirao preko nudli u dubokom tanjiru, prethodno sam korigovao ukus soja sosom, ribljim sosom (hvala mau), sokom od limete i uljem od susama.ispalo je brutalno mamojebno, nijedna supa iz thai timea nije bolja od oveuz to sam nabadao salatu od svezih algi sa daikonom, u vinegretu od limunovog soka, soja sosa, ribljeg sosa i ulja od susama....

Link to comment

Ja sam jela ražani hleb sa abc krem sirom i dimljenim lososom (squadra). Pošto sutra ujutru idem da vadim krv ne smem više ništa da jedem a gladnjikava sam. Imam neke jagode i jabuke, valjda to neće da smeta :(

Link to comment
Ja sam jela ražani hleb sa abc krem sirom i dimljenim lososom (squadra). Pošto sutra ujutru idem da vadim krv ne smem više ništa da jedem a gladnjikava sam. Imam neke jagode i jabuke, valjda to neće da smeta :(
Pa nisi trebala ni to.Zavisi šta kontrolišeš, no po 19h klopa je no-no.
Link to comment

To sam jela oko 8-pola 9, dakle pre je za JA topic (Just Ate) nego NE.Radim sve, kks+biohemiju. Rekoše mi 12h pre vađenja krvi da se ne jede, taman oko 8 idem do laba.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...