Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

1:1:1 ?
jok, tahinija vise, meda po zelji (mislim da grci rade 1:1, meni to preslatko), kakaoa dok ti se ne svidi boja:) sve ti to ofrlje, radi se po ukusu, dodas pa probas, pa opet dodas, pa ako treba jos malo, tesko ces pogresiti.
Link to comment

imam ja teglicu nekog grckog tahinija sa medom koju sam otvorio i potrosio par kasicica pre nego sto sam shvatio da se unutra nalazi med a bas sam se cudio odakle sad humus koji pravim ima sladak ukus. ne mogu se setiti da li sam ga odlozio u kantu za otpatke ali ako nisam rado cu udeliti nekoj dobroj forumskoj dusi koju mrzi da sama mesa med i tahini.

Link to comment

ja sam veceras jela: bakalar na crveno, bakalar na belo, tapenadu od maslina, dimljeni losos, kapare usoljene, masline kalamate, dve vrste, caciki, ren u kefiru, prepeceni sarlov razeni, rukolu i zelenu salatu i hektolitar vina.

Link to comment
jok, tahinija vise, meda po zelji (mislim da grci rade 1:1, meni to preslatko), kakaoa dok ti se ne svidi boja:) sve ti to ofrlje, radi se po ukusu, dodas pa probas, pa opet dodas, pa ako treba jos malo, tesko ces pogresiti.
Hvala lepo :)
Link to comment

moja zena je preterano zablistala sa nekom pastom trofie liguri koju je spremila sa tunom spanacem slatkim lukom i puno bosiljka. ja sam na to natrpao ulje od tartufa i rendani parmadjelo i krupno mleti papar. savrsenstvo.pasta je kupljena u italiji, jel neko video ovako nesto kod nas:Trofie_liguri_500g.jpg

Link to comment
moja zena je preterano zablistala sa nekom pastom trofie liguri koju je spremila sa tunom spanacem slatkim lukom i puno bosiljka. ja sam na to natrpao ulje od tartufa i rendani parmadjelo i krupno mleti papar. savrsenstvo.pasta je kupljena u italiji, jel neko video ovako nesto kod nas:
nema trofija kod nas, idealne za pesto, ima ih u hrvatskoj.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...