Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

moj muž danas odlučio da se istakne (za moj rođendan :ss1:) i kao čovek koji inače ne kuva, odlučio se za ribu.poranio na kalenić, pazario lososa (danas stiglo) bacio ga na tanke kolutove krompira, dodao malo nagnječene i ne sasvim oguljene čenove bela luka, posolio, zamuljio, malo zabelovinio, malo svežeg peršunapod foliju pa u rernuposle otvorio pa malo na gril metodlosos bio sjajan, ali sve ovo pišem zbog onog b. luka koji je tako pečen ispao prosto spektakularanotimali smo se i bilo nam malo, a dve glavice stavljeneuz to divno seo bovinov suvinjon blank

Edited by duda
Link to comment

hvala, hvala :) u gužvi sam ovih dana, krenula pod stare dane da se obrazujem, al' ostajem u obavezi kada se negde bude okupljala ekipica da donesem neke salčiće, orasnice, šta društvo poželi

Link to comment

hehe, ja cesto zalivam jagode mesavinom tahinija i meda. zapravo, to meni mama stalno dok sam radila po celu noc donosila med i taan makedonski po kasiku smuljano, pa se prisetila da moze i sa jagodicama. :D

Link to comment

^&^^meni makedonski gorak, bolji mi onaj sto ga je gazza reklamirao. ovo sve dok ne nabavim meljaca ubicu pa postanem primarna proizvodjacica najtahinija.

Edited by cmrlj
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...