Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

ja vezbala da posiram jaje, uspelo, jupi, kakvo je ludilo ovaj fensi sendvic: stara lepinjica domaca prepecena, avokado, limun, losos, posirano jaje, crna so (da vidim koliko sam posolila i da lepo izgleda), rukola. slike su mi obe bile lepe skoro kao ono sto sam jela, nisam mogla da se odlucim, ko deca su mi, sami birajte. sad bih jos pravila, al ne smem, idem posle da jedem, moram da budem gladna.odoh ja po jabuku :(los1x.jpgU los3.jpgUploaded with ImageShack.us
idiudupe.
Link to comment
@assuck: :rolf: eto šta se desi kad kucam jednom rukom.videh jednom kod Džejmija kako pošira jaja i delovalo mi je easy. čitam sad na netu da treba sirće. moram probati ovo.
i dzejmi je stavljao sirce, al ima jedan njegov recept gde ih mota u celofan, da olaksa proceduru, to nikako ne pokusavaj. nas celofan se sav ulepi pre nego sto uspes da zamotas jaja, a na nekim mestima propusta, a posle se ne da odlepiti. dakle, taj preskoci (ukoliko nemas celofan sa zapada;). Edited by cmrlj
Link to comment

sirce ide zbog koagulacije..i tog posiranja se secam iz skole sa traumom,kao i majoneza s tim da blansiranje nikada nisam radila u kucnoj varijanti upravo zbog traume a nije losa ideja,volim jaja a posebno tecno zumance i skuvano belance

Edited by ivy
Link to comment

danas sam ceo dan nesto uz kurac. trebalo je da se opijamo posle posla, ali su me ispalili i umesto u podrumu da shikamo ovi cepali rakiju i otisli u kafanu ja nisam hteo. comfort food:u Sarajevskom u Dusanovoj uzeo 10ku, stavio samo "malo" tucane (ljuta bas, kida). kuci naseckao 1 shallot i turio unutri, uz to sam jeo grcki jogurt iz Maxijajedva disemphoto0079oi.jpguz to cepaohttp://www.parapsiho...90#entry2045426soundtrack:http://www.youtube.com/watch?v=kUdf32yhY0E

Edited by assück
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...