Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

Skroz si u pravu. Prvo ima ukus kao dzem a tek posle povuce na senf. Definitivno samo za sirnu upotrebu.

 

ma to je ova italijanska mostarda di frutta, to se i jede sa sirevima (i kuvanim mesom eventualno). i to sto vuce na senf nije sto ima senfa u sebi nego etericno ulje od slacice.

 

za kobaje sigurno nije.

Edited by yolo
Link to comment

sto ne smes, jel treba da se ljubis?

Eh da je to... Preskočio bih ljubljenje.

Želudac, bonmba, oću da crknem. Ništa ne pomaže.

Jebem ti emulgatore™ u detinjstvu. <_<

Link to comment

Suljpa sa domaćom dimljenom kobajom.

Još kad bih smeo mladog cluka. :(

ja sam imao prekljuce pasulj koji je ostao i za danas. bruka! isto je sa kobasicom bio, ali ona srpska, karnex, kao debricina. prvo ispecena i onda ubacena u suljpa... lele, danas bolji nego prekljuce. salate: zelena salata, mcluk, ljute papricice u saftu... lele.

Link to comment

ja ne mogu da zamislim da ne umocim mcluk u so, takodje i papriku - zelenu, crvenu, baburu.. paradajz, krastavac, itd. bas sam jednom postavio ovo pitanje. ne mogu samo da se setim ko je okacio hranu, ali nigde nisam video so, i pitao sam da li jedes papriku/luk sa solju. secam se da je odgovor bio: "a, kako drugacije!"

 

edit: rotkivice ove crvene. ma svasta umacem u so. bez soli bi mi bilo kao kada bih legao u krevet i da se ne pokrijem ili da spavam bez jastuka, bukvalno tako.

Edited by hoffnung
Link to comment

ja moram mnogo soli samo u apsolutno sve!!!

 

ostalo skoro da mogu i potpuno bez

 

Hjortrone, nije da te uhodim i kupim kvotove. Samo se namestilo. :)

 

e: salinitet;

Edited by šarulja
Link to comment

ja ne mogu da zamislim da ne umocim mcluk u so, takodje i papriku - zelenu, crvenu, baburu.. paradajz, krastavac, itd. bas sam jednom postavio ovo pitanje. ne mogu samo da se setim ko je okacio hranu, ali nigde nisam video so, i pitao sam da li jedes papriku/luk sa solju. secam se da je odgovor bio: "a, kako drugacije!"

 

edit: rotkivice ove crvene. ma svasta umacem u so. bez soli bi mi bilo kao kada bih legao u krevet i da se ne pokrijem ili da spavam bez jastuka, bukvalno tako.

 

svo to povrće je intenzivnih boja da bi se videlo kad jasno zabeli™ od soli derfor spremno za konzumiranje.

izuzetak je mcluk jer je on predviđen da bude umočen u so tako da nije ni važno koliko si umočio

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...