Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

ja sam pravila musaku po receptu iz fud netvork emisije o grckoj (najvise o solunu) koja je isla na travel tv-u. zvala se musaka aglaja (mozda po kuvarici, ne sjecam se). sad nikako ne mogu da nadjem recept, pa ako neko drugi naidje na njega, taman neka ga okaci :)

slicna je kao vasudevina, s tim da u nju osim patlidzana idu i tikvice i paprike. 

Edited by morgana
Link to comment

 

 


ja sam pravila musaku po receptu iz fud netvork emisije o grckoj (najvise o solunu) koja je isla na travel tv-u. zvala se musaka aglaja (mozda po kuvarici, ne sjecam se). sad nikako ne mogu da nadjem recept, pa ako neko drugi naidje na njega, taman neka ga okaci :)
slicna je kao vasudevina, s tim da u nju osim patlidzana idu i tikvice i paprike.

 

jedino po aglai kremezi je to moglo biti, ali koliko se secam, ni u njenu musaku ne idu tikvice... uostalom, evo pa vidi sama, gospodjini recepti su vrlo za preporuku :)

Edited by aram
Link to comment

suljpaaaaaa s kolenicom. bruka. nisam gori od vranjanca.

 

to me čeka kad se vratim sa posla, zato gulim neki lažni keks™ da se pošteno istružem

Link to comment

ja sam nocas do keca cekao da se skuva, a onda sam prionuo na posleponocni obrok (tzv zajutrak). probudio sam sa osecajem umornog morža u namučenom telu.

Link to comment

neku odličnu ribetinu u sosu od belog vina sa celerom, šargarepom i moračem + pečeni krompiri

 

a posle Pavlova torta od mene™

 

vredelo je svake krune :keksi:

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...