Jump to content

New Now eating!


renne

Recommended Posts

probah neki sir s onim vašim svemogućim lukom što pere suđe, usisava, čuva decu i sve, i svi su ga probali i obilato ga koriste osim mene koja nisam znala ni šta je (na nemačkom bärlauch, na srpskom neki sremski luk ili slično?)i nije loš, mada nije ni nešto za šta bih prodala dušu

Link to comment

turska corba od crvenog sociva, rizoto s divljim pecurkama + matovilac, praline s tartufima, parmezanom, crvenim pomorandzama i karamelizovanim bademom. potok crnog vina.

Link to comment

sta s to sve przio? odavde lici na prolecne rolnice, arancine i neku ribu? a opet, moze biti i cigaret burek, krompir kroket i pohovan sir? mnogo je tu nedoumica.

Link to comment

Rolnice deep fry, ostalo riba Iglo zamrznuta (sranje) u rerni ne mora deep fry. Ono okruglo neki ljuti sirni kroket (junk 100%) Vise besamela nego sira. Rolnica sa prowns, ovde known as lumpie (Vijetnam) uobicajeni ulucni junk food od vijetnamaca, njih voim da pojedem ponekada ali ne one ulicarske.Boranija ljuta, sa sambalom i paradajz koncetratom.

Edited by hefestus
Link to comment

Sto nenormalna? Bila bi da ti se svidja onaj deep fry junk. Ovde nista ne radi posle 6h a mi tek dosli sa puta pa napali zamrzivac. Niti sam u fazonu da kuvam niti imam ista u kuci. U zamrzivacu uvek imam barem ovu ribu i rolinice za emergency.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...