Jump to content

New Now eating!


renne

Recommended Posts

stari ti je u pravu. ako krenes da bacas nesto u djubre, ostavi pored kontejnera i javi GPS koordinate.OT - skuhao prokelj al dente, dodao odlezaloga balzamika koji sladi, stajerskog ulja od bundeve, soja sosa, zgnjecenog bluka i susama. kako postim, prosao bio kao lazni hristjanin.
stvar je u kuvanju koje malo okadi kucu a ne u gotovom jelu. kad je skuvan bakalar je super.
Link to comment

^^ sto si jeo zeolite pobogu? :omeni to ko da se najedem laboratorijskih uzoraka. dodushe, moji su pomalo otrovni :unsure:

Edited by thermal bug
Link to comment

ručao malo pomfrita uz , ne više od jedne kašike domaćeg ajvarae sad, dal se ajvar pokvario, dal šta, ali me boli trbuhmada, brzo jedem,da ne kažem kako i ne žvaćem ko svetloša navika deco, nemojte to da radite

Link to comment
^^ sto si jeo zeolite pobogu? :omeni to ko da se najedem laboratorijskih uzoraka. dodushe, moji su pomalo otrovni :unsure:
koleginice, morate da napustite dogme iz predmeta masinski materijali 1 i 2, nesto od toga je i jestivo - narocito kada treba da pokupi kiselinu iz zeluca!topla preporuka, doduse ovaj moj ima neko kriptovano ime ca-zel, ali verujem da je neka marketinska ujdurma da mi uzmu vise para
Link to comment
koleginice, morate da napustite dogme iz predmeta masinski materijali 1 i 2, nesto od toga je i jestivo - narocito kada treba da pokupi kiselinu iz zeluca!topla preporuka, doduse ovaj moj ima neko kriptovano ime ca-zel, ali verujem da je neka marketinska ujdurma da mi uzmu vise para
eh. ja nikad nisam imala mashinske materijale 1 i 2. a nemam ni kiselinu ^_^mislim, razno blato se jede, nije problem. no mi zeolit nije pao napamet. idem u to ime da se napijem vode od zelene gline, imam i ja dushu. kolko da me shvatish ozbiljno :D
Link to comment

samo izvolite, a svaku sumnju u zeolit evo otklanjam ekspresno, narocito ako ste radioaktivno kontaminirani na badnji dan

Zeolit Homozel pomaže kod :

Poboljšanja imuniteta i metabolizma! Uvećanog šećera! Gastritisa i mučnine u želudcu! Izbeljivanja zuba ! Povišenog krvnog pritiska! Triglicerida i holesterola u krvi! Uvećane prostate! Peska ili kamena u bubrezima ili žuči! Bezbolno ih topi i izlučuje. Uvećane i masne jetre! Artritisa i gihta ! Sprečava razvoj arterioskleroze ! Sprečava komplikacije dijabetesa ! Dovodi do gubitka mučnine ! Nadutost kod zapaljenja i ciroze jetre ! Psorijaze, seboreje i herpesa! Kožnih bolesti ! Gljivičnih oboljenja i ekcema Radioaktivne kontaminacije! Kao prevencija karcinoma! Podmlađivanje i dugovečnost! Rana, opekotina i operacija. U Kozmetici!

http://www.zeolituprahu.com/i sta jos reci semKorišćenjem homozel zeolita postaćete zdraviji i srećniji.

Edited by gazza1
Link to comment

nau iting eksperiment koji je uspeo!!!ponosna sam jer mi vec drugi dan uspeva potpuno izmisljeno jelo tojest dvaprvi dan musaka lajk jelo od kukuruza secerca,mesa,blitve i pirindzaa ovo danas sam izdinstala dvaipo luka sto je bas dosta za ovu kolicinu,pustila da se karamelizuje,ubacila crvenu papriku,bluk,ostose od pecenja i od te musake od pre neki dan..izrendala sargarepu pa u kore za pitu koje su ostale od juce ubacila malo sargarepe pa tu smesu,savila u paketic i ubacila u tepsiju i tako 6komada,namazala malo ulja pa u rernu 20min na 200c...ja sam potpuni genije za reciglazu rucka i pravljenje necega od nicega!!!!!

Link to comment

danas sam valjda postio. startovao sa burekom sa pecurkama kod gvozdena posle popio jedan Dardzeling a evo upravo zavrsih 200g girica, krompir salatu, salatu sa pastom i plodovima mora i sendvic sa koktelom od rakova (sve iz one radnje u Kralja Petra) sumnjam da ovaj sendvic nije bas postan, ali cu se praviti da je majonez bio postan. u suprotnom it's the thought that counts + Isus je dobar i oprostice zlom bradonji na tome sto me nije upozorio na greh.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...