Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

BPPTlRu.jpg

 

Piletina sa ananasom (umak od djumbira i karija) + riza sa slatko kiselim ljutim sosom 

Uz sve to perfektno ide Traminac iz Mackovog podruma

Edited by Haralampije
Link to comment

mozak dinstan na luku sa jajetom i mnooogoo salate-cicoka,sargarepa,dajkon,djumbir

nema sanse da budem gladna do sutra

pustila sam mozak na tiganj :lol:

 

fala ivi za karfiol u musaki :Hail:

 

musaka/tartiflette od juče je još bolja danas. 

Link to comment

St Jacques rolnice iz WSushi. Mogla bih osamdeset da smazem. Super yummy! Ima i svezeg korijandera.

u vuka karađića? baš loše mesto

 

(nek joj neko prenese; mustang, ivy i ona me mrze :cry: )

Link to comment

Ne mora niko da mi prenosi. Nisi mi na ignoru i ne mrzim te, ali nemam ni lepo misljenje o tebi.

 

Nisam bila u kafani, nego narucujem da mi donesu i hrana im je okej. Bolja nego kod mnogih etabliranih sushi lanaca u evropskim drzavama.

Link to comment

Nemam ni ja nikog. Nekoga davno sam blokirala da ne moze da mi pise PM, ali sam zaboravila kako mu ime.

Ali preskrolavam preko gomile zbog toga sto su dosadni. I aktivno preskacem Harperove postove od pre neki dan, pa je to de facto ko da mi je na ignore.

Link to comment

kupi preko donesi kom-a u moon-u (makedonska), znatno kvalitetnije (kapiram da si sigurno već pazarila al kad već pričamo o tome)

Edited by boshoku
Link to comment

uf, navukli se na tufahije...pravila ih sa brazilskim orasima, orasima, cimetom i kokosovim uljem nerafiniranim, sa instant sladoledom sa stevijom /odlican bude kad ga spremim u aparatu za sladoled/ i nekim karamel prelivom koji sam pazarila u merkatoru, na bazi agavinog sirupa... i tako vec nedelju dana, svako vece :-)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...