Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

džigernjača, a odozgo kolut jabuke zakaramelizovane na puterusa malo suvog grožđa i kimamrva dižonskog senfa na hlebu, a preko svega po dve kapi ulja od tartufa
Bilo bi dobro i na podlozi od mokrog kartona :lolol:
Link to comment
ju, kakva slucajnost.doduse tvoj je iz umetnicke radionice a moj je kupovni. al sa marcipanom :ss1:
:Dne mislis valjda da sam ja to gacala?! i moj je kupovni, stigo poklon iz beca, mnogo je dobar.inace, ako ikad budem ovo pravila, marcipan ima da preovladjuje.
Link to comment

inace kad smo kod tzv stollena, ima u amaretti pasticceria, parce je besmisleno jefitno - cini mi se 60 din. ne znam kako im to uspeva za rukom a ni da li valja, nisam probaohttp://amarettipasticceria.com/

Link to comment
ja verujem da ti licno pravis sve sto slikas, i grozdjice susis, i prah secer meljes, i silne one paste mesis, i bosiljak za pesto gajis...
:Dni blizu, ali mi je marketing ocigledno odlican.isla da overim tu poslasticarnicu, bila nedelja, poljubih vrata, ali nista sto bi me odvratilo. sto bi rekla skarlet, sutra je novi dan.
Link to comment

jebatga, navikao sam se na tonus.to imam na svakom ćošku, a da smem da jedem i da se ne naduvam ko žaba od njega.jbg, volim i ja Šarla, al je Šarlo u maminoj.a i meni nije dobro da se tovim dobrim lebom, čemu sam sklon.tako da mi je sa tonusom sasvim lako da se ograničim na dva tanušna parčeta.a uz to, tostiran može da se jede kao podloga gde hoćeš, a dobar je i za Radin doručak (tonus, pančeta i kupus)

Edited by banatjanin
Link to comment

Videla sam štolen u Maksiju u Čika Ljubinoj, odeljenje pekare. Oko 100-120din, valjda uvoz. Probala nisam, nije delovao ubedljivo. Dobila silne suve šljive i grožđe, ako neko ima recept (proveren) za posnu pitu sa šljivama i orasima neka podeli sa nama na topiku o receptima, molim.

Edited by halloween
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...