Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

 

ma pazi kako si htela da se izvuces 'nisam rekla da sam kuvala nego da sam jela'. ccc.

 

pa jesmo na nau itingu ili nismo :)

 

da busim rupu rakijskom casom mislim da bih dobila prstenove?! odlicna ideja, jer povecava kolicinu maka po zalogaju :D

 

ovako, momci, imam neka posla pocetkom nedelje, pa racunajte da cu kuhinjski eksperiment izvesti u sredu il u cetvrtak. kako god da ispadne, obraticu vam se u slici i reci.

od ovoliko intenzivnog razmisljanja o krofnama s makom u zadnjih dvaes minuta zelim sad i ovde celu vanglu samo za sebe.   

 

 

sticajem okolnosti, dobila sam prosle nedelje jedne krofne iz stare pazove i ove koje sam slikala iz panceva. te iz pazove je pravila slovakinja, i one su imale neku koricu na dnu, kao da su przene, i bile su posute s malo maka i bile su onako. 

ove iz panceva su bile samo kuvane, bez ikakve korice, udavljene u maku. e takve zelim da jedem dok sam ziva.

Edited by darling
Link to comment

e da znas samo kakva me supa ceka veceras. doduse nije kokosja, vec govedja, ali leci svu mogucu tugu.

voda mi na usta....mrzim sebe sto sam gurman.

 

a gledala sam spanske restorane po LA....ali nisam jos nabasala na neki ko cafe  iberico u cikagu....eeeee mina pollo, mina mejillones a la marinera .... ta govedja me podseca na crnogorsku govedju sa rizom.

Link to comment

voda mi na usta....mrzim sebe sto sam gurman.

 

a gledala sam spanske restorane po LA....ali nisam jos nabasala na neki ko cafe  iberico u cikagu....eeeee mina pollo, mina mejillones a la marinera .... ta govedja me podseca na crnogorsku govedju sa rizom.

bre kupi smrzunute mejillones i nalijes svaki sa po malo pikantnog mojo (moho) sosa (ima to tamo sigurno), turis u rernu jedno 20 minuta i ubijes se od zdranja uz kozji slani sir. 

Link to comment

bre kupi smrzunute mejillones i nalijes svaki sa po malo pikantnog mojo (moho) sosa (ima to tamo sigurno), turis u rernu jedno 20 minuta i ubijes se od zdranja uz kozji slani sir. 

oprosti, al rernu nisam upalila otkako sam se uselila u stan....mrzim da kuvam, mrzim sve u vezi kuhinje volim da jedem :)

u masini za sudove drzim alat, kese i kecelju koja je kao nova.

Link to comment

oprosti, al rernu nisam upalila otkako sam se uselila u stan....mrzim da kuvam, mrzim sve u vezi kuhinje volim da jedem :)

u masini za sudove drzim alat, kese i kecelju koja je kao nova.

 

 

image.jpg

Link to comment

uglavnom, kad obucem haljince...osim kaisa i nakita ....al ako aludiras na princezu...peut-etre...ja sam u kuci glavna za burgijanje (tiplovi, ekseri), merenje, popravavljanje slavina, usisivaca, vodokotlica, tehnike i elektronike, da promenim dasku za wc, sastavljanje drvenarije/iverice iako mi je muz po struci stolar  :isuse:  ...naucice kako cekic da drzi... ima vremena  :rolf: 

 

imamo mi i menadzera u zgradi koji je zaduzen pozove majstore ali ne mogu da ga ometam obzirom da je uglavnom naduvan i idiote koje zove  samo useru jos vise. fala lepo. a i ceka se po dva tri dana na sta nemam zivce. 

Edited by mustang
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...