Jump to content
IGNORED

New Now eating!


renne

Recommended Posts

sta su boquerones?

boquerones-en-vinagre-300x234.jpg

girice.

ovde se hasaju zive (ako spremas sam, moraju obavezno da budu zamrznute u sircetu 48 sati zbog nekog parazita) sa belim lukom i persunom.

Edited by Lancia
Link to comment

caprese, sa slatkim, divnim paradajzom, mladim kozjim sirom, bosiljkom i muljem... uvela sam koziji mladi i stari sir, falilo mi proteina, a i nikako da oporavim leukocite, pa sam morala da nesto da smislim. a posto znam od koga ga kupujem, cini mi se da ce kozji sir biti najmanje zlo. a i umutula sam i jedan zeleni smuti, sa greni jabukom, svezom nanom, kivijem, djumbirom, dva lista kelja i dva lista rastana... odlicno!

Link to comment

Opet punjene mekike ali ovaj put sa piletinom mesto sunke. Neljute pa moram usput da ih prskam hajnc habanerom.

 

I dalje tvrdim da je vrlo neljut sos ali kad ga puno pojedes lepo se oseti na usnama.

Link to comment

nisam porastao, samo sam omatorio :(

 

nije mi se bitno izmenio ukus, onaj uzorak je bio totalni izuzetak i po neprijatnosti i po intenzitetu

cak i da mi se ukus izmenio, percipirao bih ga i dalje kao intenzivno smrdljiv sir dok je ovaj od jutros u klasi blazih kamembera

Link to comment

bemumater,

 

ja baš volim smrdljive sireve, i to one jače, i epoa, i st marselan i šta ti padne na pamet

 

ali munster ne mogu. pritom, sigurno nije bio pokvaren ni jedan put. bukvalno mi se baca pegla. i ajde, prevaziđem miris, ama tekstura me dokusuri.

probao i da odsečem svu koru, jednostavno ne ide

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...